La vecina

Tytuł oryginalny: La vecina Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2015 Liczba odcinków: w produkcji Data premiery: 25 maja 2015 (świat)

Tytuł oryginalny: La vecina
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2015
Liczba odcinków: w produkcji
Data premiery: 25 maja 2015 (świat)

Scenariusz: Mónica Agudelo Tenori, Mauricio Miranda Rodríguez
Reżyseria:
Producent: Lucero Suárez
Obsada: Esmeralda Pimentel, Juan Diego Covarrubias, Javier Jattin, Natalia Guerrero, Alejandro Ibarra, Luis Gatica, Alfredo Gatica, Arturo Carmona, Pierre Angelo i inni

Temat przewodni: Los ángeles azules – La vecina

Po zerwaniu wieloletniego związku z chłopakiem i zwolnieniu z pracy, Sara wyjeżdża na kilka dni do San Gaspar. W to samo miejsce zostaje oddelegowany Antonio Andrade, inżynier koncernu naftowego, który ma rozwiązać problem kradzieży paliwa. By wywiązać się z obowiązków, mężczyzna przesuwa termin własnego ślubu z Isabel, córką milionera Guillermo Cisnerosa. Zazdrosny o jego pozycję firmie i piękną narzeczoną Ricardo wykorzystuje nieobecność kolegi, aby zająć jego miejsce. Pomaga mu w tym wspólnik, Pedro, lider lokalnej grupy złodziejów paliwa.

Sara i Antonio zostają tymczasowo sąsiadami, a wkrótce także towarzyszami niespodziewanej podróży, podczas której rodzi się między nimi zauroczenie. Oboje nie chcą angażować się w nowy związek – on jest przecież zaręczony, a Sara jest przeciwieństwem jego idealnej kobiety. Antonio obiecuje Sarze, że umówi ją w stolicy na rozmowę o pracę w koncernie i nie przypuszcza, że jego wróg Ricardo wykorzysta ich znajomość, by zaszkodzić im obojgu. Bez szansy na pracę, Sara znajduje chwilowe pocieszenie w ramionach Antonia. Jej radość pryska, a serce ulega złamaniu, gdy odkrywa istnienie Isabel.

Sara wraca do San Gaspar i zamierza wziąć życie w swoje ręce. Zostaje właścicielką restauracji, którą odkupuje od Pedro – mężczyzna celowo ułatwia jej nabycie lokalu, gdyż jest przekonany, że Sara pomoże mu zdobyć przez Antonio informacje z pierwszej ręki o koncernie naftowym. Antonio tymczasem zrywa z Isabel i postanawia odzyskać serce Sary. Niestety, sam pada ofiarą kolejnej intrygi. Z winy Isabel jego ojciec zostaje niesłusznie aresztowany i tylko ślub z kobietą może przywrócić mu wolność. Sara czuje się ponownie oszukana przez Antonio i postanawia na zawsze wymazać go ze swojego serca.

Materiały novela.pl

[tabs tab1=”Zwiastun” tab2=”Galeria”]
[tab id=1][jwplayer player=”4″ mediaid=”23216″][/tab]
[tab id=2]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.