Marcela Morales ma otrzymać spadek po matce, lecz aby to zrobić musi spełnić postanowiony przez nią warunek: wyjść za mąż. Spadek oznacza dla Marceli szansę na uratowanie zadłużonej hipoteką hacjendy „El Vendaval”. Z tej przyczyny kobieta zamieszcza w gazecie ogłoszenie, w którym poszukuje natychmiastowego męża. Jednym z kandydatów jest Alessandro Casteló, bogacz, wiceprezes i przyszły dziedzic znanej sieci hotelowej Toscana.

Marcela i Alessandro poznają się na plaży, gdy ich twarze przykryte są maskami. Tej samej nocy z domu Alessandro znika cenny naszyjnik należący do jego rodziny. Główną podejrzaną o kradzież klejnotu jest Marcela.

Alessandro przyjeżdża na hacjendę, aby starać się o rękę Marceli i odzyskać skradziony przedmiot. Silne uczucie, które rodzi się między nimi, oraz bliższe poznanie sprawiają, że odstępuje od pierwszego zamiaru. Mężczyzna postanawia znaleźć dowody na niewinność Marceli, by móc ją posiąść naprawdę. Żeby jednak tego dokonać będzie musiał zmierzyć się z przeszkodami, które zagrażają ich miłości.

Lista rywali jest długa. Na jej czele stoją rodzice Alessandra, którzy są przekonani o bezwzględnej winie Marceli. Kolejnymi wrogami są: Nisa, prawdziwa złodziejka naszyjnika, który zrobi wszystko, aby Marcela zapłaciła za jej występek; Camilo, pragnący odzyskać miłość Marceli po tym, jak odkrył, że ta może stać się bogata; Cristian, przyjaciel Alessandra, który także nie wierzy w uczciwość Marceli; nienawidząca rodziny Casteló, Octavia, która jest gotowa na wszystko, aby przejąć hacjendę „El Vendeval” i wykorzystać ją do rozkręcenia własnego interesu; Don Timoteo, sojusznik Octavii, ambitny i przebiegły, a do tego niebywale skąpy oraz María Laura, umierająca z miłości do Alessandra.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer” tab4=”Czołówka”]
[tab id=1]
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 2012
LICZBA ODCINKÓW: w produkcji

SCENARIUSZ: Camilo Hernández
REŻYSERIA: Mauricio Rodríguez, Patricia Reyes Spíndola
PRODUCENT: Ma Pat L. de Zatarain

OBSADA: Ariadne Díaz (Marcela Morales), José Ron (Alessandro Casteló), Chantal Andere (Octavia Cotilla), Alfredo Adame (Luciano Casteló), María Marcela (Silvana Berrocal), Manuel 'El Flaco’ Ibáñez (Timoteo Quiñonez), Agustín Arana (Emiliano Ferreira), Florencia de Saracho (María Laura Morales), Michelle Renaud (Alba María Morales), Patricio Borghetti (Cristian Serratos), Javier Jattin (Camilo Preciado), Magda Karina (Sagrario Aldama) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Carlos Baute – ¿Cómo estar sin ti?
[/tab]

[tab id=2][/tab]
[tab id=3]

[/tab]
[tab id=4]

Player

[/tab]
[/tabs]


27 KOMENTARZE

  1. Nie planowałam tego oglądać ale zachęciły mnie fragmenty na YT. Największym plusem jest tzw. chemia miedzy protagonistami – widać, że prywatnie podczas kręcenia miedzy aktorami też sporo się działo ;-). Sama historia też dość ciekawa – osobiście lubię w telenowelach motyw zemsty i wewnętrznej walki protów ze swoimi prawdziwymi uczuciami. No i Jose Ron wyjątkowo atrakcyjnie tu się prezentuje :-)

  2. Naprawdę gorąco polecamy ten serial. Jest to niesamowita historia, między protagonistami chemia aż iskrzy. Było dopiero 5 odcinków a juz sie wiele wydarzylo.

    • Z doswiadczenia wiem, ze jak film jest zbyt fajny i ciekawy na poczatku to potem przewaznie staje sie naciagany i nudny. Wiec jakos mnie nie ciekawi ta telcia. I protka wyglada okropnie. Wogole mi sie nie podoba ta kobieta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.