Flor Salvaje

Amanda Monteverde przybywa do położonego w pobliżu pól naftowych wschodzącego miasteczka z nieszczęściem na barkach i bagażem odpowiedzialności na plecach.

Amanda Monteverde przybywa do położonego w pobliżu pól naftowych wschodzącego miasteczka z nieszczęściem na barkach i bagażem odpowiedzialności na plecach. Ta młoda jeszcze dziewczyna przeżyła już tragiczną śmierć brata, samobójstwo matki i porzucenie ojca. Teraz przyszło jej zająć się trzema młodszymi siostrami.

Chcąc uniknąć życia w głodzie i biedzie, Amanda przychodzi do baru „Las 4P” prosić o pracę, jako „dama do towarzystwa”, zabawiająca mężczyzn z okolicy. To właśnie tam Amanda dorośnie i spróbuje odnaleźć własną przyszłość i szczęście.

Z pomocą Zhary, właścicielki „Las 4P”, Amanda przeistacza się w młodą harpię, rozpalającą mężczyzn i wzbudzającą zazdrość w pozostałych dziewczynach z lokalu o nowym imieniu: Flor Salvaje (tłum. Dziki Kwiat).

Troje mężczyzn naznaczy życie Amandy: Sacramento, który będzie jej przyjacielem i obrońcą, Pablo, przy którym pozna co to szaleństwo i namiętność, oraz don Rafael, który spróbuje być jej właścicielem i ją posiąść.

Przeznaczenie uczyni z Amandy kobietę jednego mężczyzny, don Rafaela, człowieka wpływowego, okrutnego, który będzie próbował uczynić z niej swoją własność.

I choć uda mu się zdobyć jej ciało, to nigdy nie stanie się panem jej duszy, albowiem Amanda zarezerwowała swoje serce temu, który pewnego dnia przybędzie i odkryje przed nią miłość. Tym kimś będzie Pablo. Mężczyzna, który nauczy ją kochać i dla którego będzie gotowa rzucić wszystko.

W tej lawinie uczuć, Flor Salvaje zawsze będzie mogła liczyć na Sacramento, który jak przyjaciel i brat będzie przy jej boku, oferując jej swoją bezwarunkową i wieloletnią przyjaźń.

Z czasem Flor zrozumie, że szczęście nie polega na podążaniu drogą już przebytą, ale na podążaniu własną ścieżką, jako pani swojej historii i przeznaczenia.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: USA/Kolumbia, 2011/2012
LICZBA ODCINKÓW: ?

SCENARIUSZ: Laura Restrepo, Perla Farías
REŻYSERIA: Agustin Restrepo, Mario Mitrotti
PRODUCENT: Hugo León Ferrer

OBSADA: Mónica Spear (Amanda Monteverde), Tony Dalton (Don Rafael Urrieta), José Luis Resendez (Pablo Aguilar), Roberto Manrique (Sacramento), María Elisa Camargo (Catalina Larrazabal de Urrieta), Gregorio Pernía (Mariano Azcárraga), Geraldine Zivic (La Mina), Norkys Batista (Zahra), Angeline Moncayo (Correcaminos), Indhira Serrano (Olguita), Carolina Gaitán (Alicia) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Marco Flores – Óyeme

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. Opis bardzo zachęca do obejrzenia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.