Los Angeles, Kalifornia. W przypadkowym sklepie dochodzi do przypadkowego spotkania młodej dziewczyny z biednej dzielnicy, Any Loreny, i bogatego dziedzica agencji reklamowej, Diego Lujana. Wzajemne zauroczenie jest tak silne, że oboje nie przestają o sobie myśleć.

Kilka dni później para spotyka się ponownie, także przypadkiem. Diego jest pasażerem statku, na którym pracuje Ana jako kelnerka. Ponowne spotkanie Diego traktuje jak znak z niebios i postanawia odwołać ślub, zaplanowany na kilka dni później, aby rozpocząć życie z Aną.

Narzeczona Diega, modelka Viviana Robles, nie zamierza tak po prostu zrezygnować z mężczyzny, który miał jej ślubować wieczną miłość. Spragniona zemsty, zastawia pułapkę na Anę. Dziewczyna zostaje niesłusznie oskarżona o przemyt narkotyków i trafia do więzienia na kilka miesięcy.

Po wyjściu na wolność otrzymuje pracę jako makijażystka. Los znowu krzyżuje jej drogę z Diego. Ana zostaje zatrudniona jako makijażystka Viviany, która sprytem i intrygą szybko usidliła byłego narzeczonego.

Choć Ana i Diego czują do siebie to samo zauroczenie, co dawniej, czują, że jest już za późno na to, by być razem. Sytuację zamierza wykorzystać przyrodni brat Diego, Olegario, który niespodziewanie pojawia się w jego życiu i próbuje rozkochać w sobie Anę.

Materiały novela.pl

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]
[tab id=1]
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Wenezuela/Stany Zjednoczone, 2014
LICZBA ODCINKÓW: ?

SCENARIUSZ: Leonardo Padrón, Nora Castillo
REŻYSERIA: Carlos Pérez Herrera, Otto Rodríguez, María Eugenia Perera
PRODUCENT: Peter Tinoco

OBSADA: Christian Meier (Diego Luján), Ana Lorena Sánchez (Ana Lorena), Alma Delfina (Doña Santa), Pedro Moreno (Olegario Pérez), Zuleyka Rivera (Viviana), Carolina Tejera (Tiffany Robles), Scarlet Gruber (María José), Alfredo Huereca (Don Lupe) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Gocho & Wisin – Si te digo la verdad
[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[tab id=3]

[/tab]
[/tabs]


4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.