Virginia jest milionerką, bizneswoman, a do tego ma idealną rodzinę, Santa zajmuje się sprzedażą domów, María Nela jest przedstawicielem medycznym, Yidis masażystką, a Luisa pracuje w firmie ubezpieczeniej… Te pięć kobiet nie łączy prawie nic, bo jednym faktem: każdej niedzieli spotykają się się w więzieniu na wizytacji ze swoimi mężami, którzy przez błąd, niesprawiedliwość lub zwyczajną nieuwagę, uczynili z nich wdowy za życia.

I właśnie ta sytuacja najbardziej dręczy kobiety. Gdy opuszczą mury więzienia, wdowy czują wolność i nikt nie może ich już kontrolować. Pięć różnych historii pełnych wysokiej dawki dramatu, humoru, pasji, a przede wszystkim rzeczywistości, w której bólesne okoliczności czasami umacniają miłość i pragnienie do walki, a innym razem, są zwykłą wymówką do tego, by zacząć od nowa.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Kolumbia, 2012
LICZBA ODCINKÓW: ?

SCENARIUSZ: Juana Uribe
REŻYSERIA: Ricardo Coral, Luis Alberto Restrepo
PRODUCENT: Manuel Peñaloza

OBSADA: Coraima Torres (Virginia), Luly Bosa (Samanta), Angélica Blandón (Luisa), Heydi Bermúdez (Yidis), Andrea Gómez (Maria), Diego Cadavid (Robin), Ernesto Benjumea (Benjamín), Rodolfo Valdés (Marcelo) i inni

[/tab]
[tab id=2]

[/tab]
[tab id=3][/tab]
[/tabs]


4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.