Cielo rojo

Młodzieńcza miłość połączyła dwie dusze i przetrwała próbę czasu. Alma i Andrés kochają się na przekór wszystkim i wszystkiemu, ale

Młodzieńcza miłość połączyła dwie dusze i przetrwała próbę czasu. Alma i Andrés kochają się na przekór wszystkim i wszystkiemu, ale życie nie zawsze było dla nich łaskawe i wystawiło na wiele prób, aby w końcu udowodnić im, że są dla siebie stworzeni.

Alma jest zdecydowana opuścić męża alkoholika, Victora, przy którym jej życie stało się prawdziwym piekłem. W chwili ucieczki, Victor rzuca się gwałtownie na Almę, a ona zdesperowana odpycha go w obronie i nieumyślnie powoduje jego śmierć. Matka Víctora, Loreto, nie może wybaczyć synowej zbrodni i rozżalona wplątuje ją w sieć kłamstw, przez które Alma trafia do więzienia na długie lata.

Nieświadomy niczego Andrés czeka na ukochaną na lotnisku. Gdy ta nie przybywa, wsiada w samolot i odlatuje w samotności. Mijają miesiące. Odizolowana od świata Alma wydaje na świat córkę, owoc romansu z Andresem. Dziecko zostaje zabrane przez Loreto, która pragnie dopełnić swojej zemsty na synowej i znika z dziewczynką bez śladu. Setki kilometrów dalej, Andrés poślubia swoją byłą narzeczoną, Lucrecię, która nakarmiła go kłamstwem o tym, że spodziewa się jego dziecka, choć jest w ciąży z innym.

Po dwudziestu latach, Alma opuszcza mury więzienie. Jest samotna i porzucona. Jej życie koncentruje się na jednym i jedynym celu, jakim jest odnalezienie córki. Na swojej drodze spotyka Gonzala, bogatego właściciela hacjendy, który prosi ją o rękę. Alma z początku waha się, ale przekonana o jego dobrych intencjach, przyjmuje oświadczyny. Życie Andresa jest tak samo szare, jak Almy. Jego małżeństwo z Lucrecią nie należy do udanych, a wspomnienie o Almie nie pozwala na spokój i szczęście. Dlatego, by zapomnieć o smutkach, mężczyzna dął się wciągnąć w wir pracy i wychowanie młodzieńca, którego uważa za swojego syna.

Drogi Andresa i Almy przecinają się za sprawą ich dzieci, Danieli i Sebastiana, w których zakiełkowała wzajemna miłość. Andrés próbuje odnaleźć w spojrzeniu Almy tamtą kobietę, która nauczyła go, że miłość jest cierpliwa. Jednak wspomnienie o porzuceniu jest dla Almy zbyt bolesne i kobieta nie potrafi dać sobie drugiej szansy na miłość.

„Cielo rojo” to telenowela, w której głębokie cierpienie spotyka się z prawdziwą miłością, która potrafi czekać i nie akceptuje słów pożegnania.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 2011
LICZBA ODCINKÓW:
 165

SCENARIUSZ: Eric Vonn
REŻYSERIA:
 Mauricio Meneses
PRODUCENT:
 Rafael Urióstegui

WYSTĘPUJĄ: Edith González (Alma), Mauricio Islas (Andrés), Regina Torné (Loreto), Andrea Noli (Lucrecia), Aura Cristina Geithner (Mariana), Alejandra Lazcano (Daniela), Alberto Casanova (Ricardo), Carmen Beato (Natalia), Lambda García (Sebastián), Andrea Escalona (Patricia), Humberto Bua (Gaston) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Ana Gabriel – Cielo rojo

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[vimeo id=”37433681″ width=”600″ height=”350″]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. mam nadzieje ze puszczą ją u nas. jest ciekawa.

  2. Telka jest genialna!
    Zerkam na scenki różne i gra Gabriela Vergara która ugania się za Islasem,wszystkie postacie są genialne!

    Racja mogli by coś zapuscić z Azteci

  3. ciekawe czy doczekamy się tej telenoweli w polsce ja z chęcią zerknęłabym ze względu na mauricio islasa i alejandrę lazcano którzy tu grają

  4. Fanka Televisy dobre pytanie. Ciągle tylko Perroni,Levy, Zepeda i nikt wiecej zwariowac mozna!!

  5. Czemu tego jeszcze nie ma w Polsce??? Tak dawno nie bylo E. Gonzalez na naszych ekranach

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.