Chepe Fortuna

Chepe Fortuna jest rybakiem, liderem w dzielnicy El Tibuerón. Jego marzeniem jest zostać burmistrzem i odmienić los bliskich mu osób

Chepe Fortuna jest rybakiem, liderem w dzielnicy El Tibuerón. Jego marzeniem jest zostać burmistrzem i odmienić los bliskich mu osób oraz zapewnić im lepszą przyszłość. Niña Cabrales, córka jednej z najbardziej wpływowych rodzin na wybrzeżu, powraca na wybrzeże, aby zrealizować kilka projektów ekologicznych, w tym także pomóc rybakom z dzielnicy El Tiburón.

Chepe i Niña nie znają się, ale łączą ich wspólne cele i oboje marzą, by się odnaleźć. W dodatku, Chepe został obdarzony niezwykłym darem czytania z ludzkich snów. Niestety, nie potrafi wyczytać sobie znaczenia własnych fantazji. Wkrótce jednak życie samo objawi mu sens snu o syrenie i doprowadzi do Niñy, która nie tylko okaże się kobietą z jego snów, ale także pomoże mu dojść do władzy w mieście i spełnić marzenia.

Miłość Chepe i Niñy nie będzie należeć do najłatwiejszych. Aníbal Conrado, kandydat na burmistrza, zagrozi ich uczuciom i nie tylko będzie dążyć do przejęcia w posiadanie miasteczka, ale także spróbuje zdobyć miłość Niñy, ożenić się z nią i przejąć jej spadek. Świadomy planów Conrada, Chepe Fortuna zrobi wszystko, aby nie dopuścić do tego, by ktokolwiek zaszkodził jemu i jego ludziom, a przede wszystkim rozdzielił go z ukochaną.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria”]
[tab id=1]
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Kolumbia, 2011
LICZBA ODCINKÓW: 140

SCENARIUSZ: Eloísa Infante, Miguel Ángel Baquero
REŻYSERIA: Mario Ribero, John Bolívar
PRODUCENT: Consuelo Santa María

OBSADA: Javier Jattin (Chepe), Taliana Vargas (Niña), Pedro Palacio (Aníbal), Kristina Lilley (Malvina), Susana Rojas (Yadira), Carlos Muñoz (Jeremías), Consuelo Luzardo (Alfonsina) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Julio Meza – El tiburón
[/tab]
[tab id=2][/tab]
[/tabs]Comments

  1. super;) jeju fajnie by było gdyby puścili to w tv :D

  2. Gra ten z “Bananowej Mlodziezy”, historia ciekawa. Moze puszcza w telewizji :)

  3. Czy ktoras z Polskich stacji nada ta Telcie?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.