Cama de Gato

Współczesna historia biblijnego Hioba, który po wpadnięciu w pułapkę, odnalazł drogę do odkupienia! Gustavo de Almeida Brandão (Marcos Palmeira) był

Współczesna historia biblijnego Hioba, który po wpadnięciu w pułapkę, odnalazł drogę do odkupienia!

Gustavo de Almeida Brandão (Marcos Palmeira) był człowiekiem dobrym i życzliwym, jednak z biegiem lat, po zdobyciu sławy, jako jeden z najważniejszych producentów perfum w kraju stał się człowiekiem zgorzkniałym i skąpym. Gustavo najbardziej w życiu boi się utraty swojego majątku przez co jest nieufny wobec całego swojego otoczenia, nawet wobec swoich najbliższych przyjaciół. Nie podejrzewa, że osobą, która najbardziej czyha na jego fortunę, jest jego własna żona, Verônica (Paola Oliveira), kobieta, która nie cofnie się przed niczym, żeby tylko dobrać się do pieniędzy męża.

Alcino (Carmo Dalla Vecchia), najlepszy przyjaciel Gustava pragnie, aby przedsiębiorca wrócił do młodzieńczych lat, kiedy umiał cieszyć się życiem. Postanawia spłatać przyjacielowi figla, który przypadkiem zmienia całe życie Gustava.

Alcino nigdy nie przypuszczał, że Verônica jest kobietą egoistyczną i przebiegłą, która po odkryciu jego niewinnego żartu, przemienia go w epicką pułapkę, mającą na celu pozbyć się Gustava. Z pomocą swojego kochanka (Dudu Azevado) sprawia, że Gustavo traci cały swój majątek i w dodatku zostaje oskarżony o zbrodnię, której nie popełnił.

W nowym życiu, Gustavo będzie musiał udowodnić wszystkim swoją niewinność i zdemaskować swoich wrogów. Pomaga mu w tym Rose (Camila Pitanga), prosta kobieta pracująca jako sprzątaczka, żeby utrzymać swoją rodzinę. Rose, dzięki swojemu wyjątkowemu sposobowi bycia udowadnia Gustavowi, że istnieją jeszcze życzliwi ludzie i pokazuje mu, jak kochać i być szczęśliwym. Czy z pomocą Rose, Gustavowi uda się wrócić do lat, kiedy był beztroskim i radosnym człowiekiem? Czy Verônice uda się zatrzymać cały majątek swojego męża? Jak rozwiąże się cała ta sytuacja?

“Cama de Gato” to współczesna telenowela łącząca klasyczne historie miłosne z nowoczesnością, komedię z dramatem i słodycz z goryczą.

 

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Brazylia, 2010
LICZBA ODCINKÓW: 161 (Brazylia), 110 (Eksport)

SCENARIUSZ: Thelma Guedes i Duca Rachid
REŻYSERIA: Amora Mautner
PRODUCENT: Ricardo Waddington

OBSADA:  Marcos Palmeira (Gustavo), Camila Pitanga (Rose), Paola Oliveira (Verônica), Heloísa Perissé (Taís Helena), Dudu Azevado (Roberto), Carmo Dalla Vecchia (Alcino), Ângelo Antônio (Davi), Isabela Garcia (Mariana), Marcelo Novaes (Benedito), Paula Burlamaqui (Sofia) i inni.

TEMAT PRZEWODNI:  Titãs – Pelo Avesso

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. A ja zamierzam ją obejrzeć !

  2. Ludzie, niech ktoś napisze, gdzie te telenowele można oglądać w internecie

  3. Gdzie można zobaczyć po polsku ta telenowele?

  4. Ja akurat nie beznadziejnaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  5. Ciekawa fabuła. No i aktor, który grał Chcico w “Z głową w chmurach”. Chciałbym to zobaczyć.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.