Amor comprado

Życie Mariany nie należało do najłatwiejszych. Dorastała w skromnym domu, zmuszona do tolerowania niewrażliwej macochy, która traktowała ją jak służącą.

Życie Mariany nie należało do najłatwiejszych. Dorastała w skromnym domu, zmuszona do tolerowania niewrażliwej macochy, która traktowała ją jak służącą. Jej ojciec, dobry i kochający mężczyzna, nigdy nie potrafił wypełnić jej pustki po porzuceniu matki.

Willy żyje otoczony luksusami, cieszy się wszystkim, co może zdobyć za pieniądze. Nigdy jednak nie zaznał szczęścia. Osierocony w młodym wieku, trafił na wychowanie do nikczemnej babki, Gertrudis, która nigdy nie okazała mu miłości. Dlatego życzy jej wszystkiego, co najgorsze. Postanowił być samowystarczalny i żyje w świadomości, że nikt nie pokocha go za to kim jest, lecz za jego pieniądze. Smakuje życia i nie odmawiada sobie przyjemności takich jak huczne imprezy czy niezobowiązuje romanse.

Kilka dni przed trzydziestymi urodzinami, Willy dowiaduje się o klauzuli zapisanej w testamencie jego matki, która zmusza go do poślubienia kobiety przed ukończeniem 30-tki. Ceną za niewypełnienie woli matki jest utrata całej fortuny. Gertrudis, której nie zależy na dorobku matki Willy’ego, albowiem sama dysponuje pokaźnym majątkiem, postanawia zmusić Willy’ego do ślubu z Margot, młodziutką dziewczyną, którą będzie mogła manipulować niczym marionetką.

Willy sprzeciwia się temu pomysłowi i nieświadomy konsekwencji zamieszcza w gazecie ogłoszenie o poszukiwaniu żony. Jedną z pretendetek okazuje się Mariana, gotowa na każde poświęcenie, aby zdobyć pieniądze na wyciągniecie ojca z więzienia – mężczyzna został zamknięty po tym, jak nieumyślnie zabił drania, który próbował zgwałcić jego córkę. Spośród wielu kandydatek, to właśnie Mariana zostaje wybrana przez Willy’ego na jego bogatę żonę…

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]
[tab id=1]
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Stany Zjednoczone, 2007
LICZBA ODCINKÓW: 123

SCENARIUSZ: Verónica Suarez
REŻYSERIA: Jackie Ortega, Arquimedes Rivero
PRODUCENT: Peter Tinoco, Ana Teresa Arismendi

OBSADA: Elizabeth Gutierrez, Jose Angel Llamas, Marjorie de Sousa, Zully Montero, José Bardina, Ana Silvetti, Roberto Mateos, Ana Moreno, Julián Gil

TEMAT PRZEWODNI: Grupo Ashta – Puede ser
[/tab]

[tab id=2][/tab]

[tab id=3]


[/tab]

[/tabs]Comments

  1. A kiedy w Polsce ??

    1. Widziałem fragmenty w internecie i muszę się przyznać, że Zully Montero i Marjorie de Sousa świetnie tu odegrały role czarnych charakterów.

  2. nie slyszalam o tej telce, ale jesli gra tam Eli to musi byc dobra :) :) :)

  3. MOŻE BYĆ CIEKAWA TELA,PIERWSZY RAZ O NIEJ SŁYSZĘ, TEN AKTOR MI SIĘ NIE PODOBA WCALE,RESZTA OBSADY OK

  4. to bd zajebista telka

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.