Amor à vida

Co człowiek jest w stanie zrobić dla miłości? Dla niej ludzie wybaczają, kłamią, godzą się, zdradzają, a nawet zabijają. Istnieje

Co człowiek jest w stanie zrobić dla miłości? Dla niej ludzie wybaczają, kłamią, godzą się, zdradzają, a nawet zabijają. Istnieje wiele rodzajów miłości: miłość rodzicielska, miłość cielesna, miłość duchowa, miłość do pieniędzy, miłość do wszystkiego, miłość do władzy, aż w końcu miłość do życia… W takim razie, czy miłość nie dyryguje całym światem? 

Félix (Mateus Solano) i Paloma (Paolla Oliveira) są rodzeństwem, rywalizującym ze sobą o spadek, jakim ma być szpital San Magno, którego dyrektorem jest ich ojciec, César Khoury (Antônio Fagundes).
Paloma, młoda studentka medycyny jest oczkiem w głowie ojca, Félix zaś czarną owcą rodziny. Mężczyzna ukrywa przed światem swoją prawdziwą orientację seksualną i dla osiągnięcia swoich celów, nie cofnie się przed niczym.

W 2001 roku, podczas wycieczki do Peru, Paloma poznaje buntownika, Ninha (Juliano Cazarré), w którym zakochuje się od pierwszego wejrzenia i dla którego porzuca swoją rodzinę. Dziewczyna zachodzi w ciążę, jednak jej związek z Ninhem nie układa się najlepiej. Paloma rodzi w podrzędnym barze, gdzie nieprzytomną znajduje ją Félix. Mężczyzna zabiera dziecko i wrzuca je do kontenera na śmieci.

Tymczasem Bruno (Malvino Salvador) właśnie stracił żonę i dziecko. Zrozpaczony, kręcąc się po mieście, słyszy płacz niemowlęcia. Na stercie śmieci znajduje porzuconą dziewczynkę i postanawia ją przygarnąć.

Mija 12 lat. Bruno jest samotnym, ale szczęśliwym ojcem Paulinhi (Klara Castanho). Paloma jest pediatrą, która nigdy nie mogła pogodzić się z zaginięciem córki. Pewnego dnia w jej gabinecie pojawia się Bruno ze swoją chorą córką. Paloma zbliża się do dziewczynki nie wiedząc, że to jej utracone dziecko. Z biegiem czasu jej relacje z Brunem stają się coraz bliższe, aż w końcu młodzi zakochują się w sobie.

Gdy prawda o pokrewieństwie Palomy i Paulinhi wychodzi na jaw, młoda kobieta pragnie odzyskać swoją córkę i robi wszystko, aby zdobyć do niej  prawa rodzicielskie. Żeby tego dokonać, będzie musiała zmierzyć się ze swoją wielką miłością, Brunem, który za wszelką cenę, będzie chciał uniknąć wyjawienia córce, że została adoptowana. Mężczyzna jest też pewien, że to właśnie Paloma porzuciła przed laty Paulinhę, a więc nie ma teraz do niej żadnych praw.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Brazylia, 2013/2014
LICZBA ODCINKÓW: 221 (planowane),

SCENARIUSZ: Walcyr Carrasco
REŻYSERIA: Wolf Maya
PRODUCENT: Mauro Mendonça Filho

OBSADA: Paolla Oliveira (Paloma); Mateus Solano (Félix); Malvino Salvador (Bruno); Juliano Cazarré (Ninho); Vanessa Giácomo (Aline); Elizabeth Savalla (Márcia); Antônio Fagundes (César); Susana Vieira (Pilar); Bárbara Paz (Edith); Eliane Giardini (Ordália); Klara Castanho (Paulinha); Danielle Winits (Amarylis); Leona Cavalli (Glauce); Tatá Werneck (Valdirene) i inni.

TEMAT PRZEWODNI: Daniel – Maravida

[/tab]

[tab id=2]


[/tab]

[tab id=3]

[vimeo id=”65832937″ width=”600″ height=”350″]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. mieszkam za granica wiec mam okazje ogladac ten film.
    Jest interesujacy,nie moge doczekac sie kolejnych odcinkow i zakonczenia!
    Film godny polecenia!!!

  2. Bardzo bym chciała aby ta telenowela poleciała kiedyś w Polsce. Telenowele z Brazylii są niesłusznie pomijane w naszym kraju, a szkoda, bo na świecie uważane są za jedne z najlepszych :)

  3. Fajna telenowela :) Mam nadzieję, że wyemitują w Polsce :)

  4. to prawda telka jest świetna, oglądam i jestem zachwycona

  5. zapowiada się ciekawie, mogliby dać na Pulsie albo tv6

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.