Chociaż Alma jest wnuczką don Paticio Sorrento i prawną dziedziczką jego fortuny, została wychowana w okrutnej nędzy przez nikczemną kobietę, której powierzono ją pod opiekę, gdy była zaledwie niemowlęciem, i dlatego nigdy nie poznała swojego prawdziwego pochodzenia.

Kapryśne przeznaczenie otwiera przed nią drzwi hacjendy don Patricia, w której przyjmują ją z litości… i która odmieni jej życie na zawsze.

Gdy Alma poznaje zarządce domku, Juana Pabla Robles, jej serce podpowiada, że to miłość jej życia. Ale tej miłości nie będzie dane rozkwitnąć bez trudności. Źli ludzie i niesprzyjające okoliczności będą próbowały rozdzielić zakochaną parę.

Drogi Juana Pabla i Almy rozejdą. Choć oboje poślubią inne osoby, ani czas ani odległość nie będą w stanie zniszczyć tego, co do siebie czują. Almę czeka wielka zmiana – zostanie sławną supermodelką, elegancką i wytworną. Gdy zdobędzie własną fortunę i odzyska należny jej spadek, powróci na hacjendę, w której kiedyś tak nią pomiatano… lecz tym razem jako jej właścicielka.

Po niepowodzeniach w małżeństwie, Juan Pablo i Alma odnajdą się na nowo, aby ożywić łączą ich miłość. Jednakże, na ich drodzie pojawi się nowa przeszkoda: Abigail Richardi, równie piękna jak i przebiegła, będzie gotowa na każde poświęcenie, aby usidlić Juana Pabla i zniszczyć Almę.

Pomimo zewnętrznej przemiany, w Almie dalej drzemie silny charakter, który zmusi ją do walki o ukochanego. Bo tylko miłość do właściwego mężczyzny potrafi podbić jej nieposkromioną duszę.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]
[tab id=1]
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Wenezuela, 2009/2010
LICZBA ODCINKÓW: 165

SCENARIUSZ: Alberto Gómez
REŻYSERIA: Arquímedes Rivero, Dulce Terán
PRODUCENT: Dulce Terán

OBSADA: Scarlet Ortiz, José Angel Llamas, Luís José Santander, Lilibeth Morillo, Yul Burkle, Lisette Morelo i inni

TEMAT PRZEWODNI: Pablo Montero – Casi te olvido

[/tab]
[tab id=2]

[/tab]
[tab id=3]

[/tab]
[/tabs]


7 KOMENTARZE

  1. Ciekawszych telek? Chyba głupszych o jak np. Nie igraj z aniołem czy Morze miłości albo Pokojówka. To jest ciekawa telenowela i super jakby poleciała w Polsce. Przynajmniej coś warte otwarcia oka a nie zasypiania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.