Los caballeros las prefieren brutas

Cristina Oviedo jest sławna, inteligentna, niezależna, a do tego wychodzi za mąż! W noc przed ślubem, w jej własnym mieszkaniu,

Cristina Oviedo jest sławna, inteligentna, niezależna, a do tego wychodzi za mąż! W noc przed ślubem, w jej własnym mieszkaniu, przeznaczenie ma dla niej nie lada niespodziankę, którą zdemaskuje brutalną prawdę, a mówiąc prościej: Cristina O. przyłapie swojego narzeczonego, Eduarda, na zdradzie i to nie z byle kim, lecz z najlepszą przyjaciółką z dzieciństwa, Pamelą.

Po tym niemiłym doświadczeniu, w życiu Cristiny wszystko się zmieni. Nadal będzie sławna, inteligentna i niezależna, ale… także samotna. A bycie samotną okaże się jej największym dylematem. Bo czy trzeba być skończą idiotką, żeby facet zwrócił na ciebie uwagę?

Zainspirowany bestsellerem Isabeli Santo Domingo „Los caballero las prefieren brutas” serial wyprodukowany przez Sony Entertainment Televisión odważnie porusza temat uprzedzeń, przesądów i bojaźni, jakie w każdym z nas wzbudza przeciwna płeć i które utrudniają nam stworzenie idealnego związku.

Ale Cristina nie będzie sama. Rodrigo i Hanna, jej najlepsi przyjaciele, będą pomagać jej zmierzyć się z życiem, szczęśliwie zamężną siostrą, Gracią, i niejasnymi uczuciami, jakie wzbudza w niej Alejandro.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

POLSKI TYTUŁ: Świat Cristiny O.
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Kolumbia, 2009/2011
LICZBA ODCINKÓW: 22 (sezon I), 40 (sezon II)

SCENARIUSZ: Jörg Hiller, Claudia Sánchez, Rosa Clemente, Pedro Miguel Rozo
REŻYSERIA: Carlos Moreno, Juan Felipe Orozco, Alessandro Angulo, Henry Rivero
PRODUCENT: Nana Velásquez, Alessandro Angulo

OBSADA: Valerie Domínguez (Cristina), Juan Pablo Raba (Alejandro), Michelle Manterola (Gracia), Mijail Mulkay (Rodrigo), Patricia Castañeda (Hannah), Gustavo Angel (Miguel), Ana María Trujillo (Ester), Rodrigo Candamil (Guillermo), Angela Vergara (Pamela), Juan Pablo Espinosa (Eduardo) i inni

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]Comment

  1. Mogli byście puścić ten serial na tv puls ,albo tv 7.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.