W styczniu drugi sezon serialu „Akacjowa 38” w TVP2

Alejandro Trujillo i Alejandra Meco dołączają do obsady hiszpańskiego serialu „Akacjowa 38”.

Wielkimi krokami zbliża się iście szekspirowski finał losów Manueli i Germana. Nie onzacza to jednak koniec serialu. Jeszcze w styczniu TVP2 wyemituje ciąg dalszy serialu „Akacjowa 38” z udziałem nowej pary aktorów.

W kamienicy przy ulicy Akacjowej 38 pojawią się Mauro (Alejandro Trujillo) i Teresa (Alejandra Meco). On jest uczniem inspektora Padilli i uchodzi za jednego z najlepszego policjantów w mieście, nieprzekupnego, sprawiedliwego i pewnego siebie. Niewielu wie, że kiedyś sam był rzezimieszkiem. Ona jest młodą nauczycielką, sierotą, zdeterminowaną, by zapewnić wykształcenie najbardziej potrzebującym dzieciom. Jej osoba i przeszłość skrywają wiele tajemnic.

Ostatni odcinek pierwszego sezonu zobaczymy w sobotę 13 stycznia. Będzie to jednocześnie pierwszy odcinek drugiego sezonu, albowiem TVP przemontowuje odcinki na krótsze, 40-minutowe, i umieściła w nim sceny z nowego sezonu.

Premierowe odcinki serialu „Akacjowa 38” od poniedziałku do soboty o godz. 18.45 w TVP2. Więcej informacji o serialu na stronie www.novela.pl/akacjowa-38


(Bohaterowie „Akacjowej 38” świętują pierwszy rok serialu)Comment

  1. Wiadomo coś o oglądalności w TVP2? Musi być dobrze skoro będą kontynuować serial, ale znane są jakieś widełki?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.