„Uśmiech losu” od 7 lipca w TVP 1

Portugalski serial „Uśmiech losu” zastąpi od wtorku 7 lipca „Włoską rodzinę”. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 17.55.

Do portugalskiego miasteczka Alvorinha zabiorą nas bohaterowie serialu „Uśmiech losu” (oryg. Golpe de sorte) – propozycji Jedynki na wakacyjne popołudnia. Jego bohaterką jest Maria do Ceu, pracowita i skromna wdową, matka dwójki niemal dorosłych dzieci. Kobieta sprzedaje na targu owoce; dorabia jako opiekunka i pomoc domowa bogatego staruszka. Zbiera pieniądze, które pozwolą jej zdobyć informacje na temat syna, którego urodziła jako 16-latka. Zmuszono ją wtedy, by oddała dziecko obcym ludziom. Dziś za wszelką cenę chce je odnaleźć. Wie tylko, że mały Rafael trafił do Francji. Maria jak co tydzień wypełnia kupon loterii Euromiliony.

Serial jest produkowany na zlecenie portugalskiej telewizji SIC. Jego rosnąca popularność – wraz z każdym sezonem liczba widzów oraz udziały w rynku wzrastają – zaowocowały trzema sezonami. Na jesień zapowiedziana jest emisja kolejnego. TVP 1 rozpocznie emisję od pierwszego sezonu, liczącego 30 odcinków. Premierowy odcinek zobaczymy we wtorek 7 lipca o godz. 17.55. Emisja w dni powszednie o tej samej porze.

Strona: www.novela.pl/usmiech-losu
Facebook: Uśmiech-losu-serial-TVP-1
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.