“Potwór o tysiącu głów” 31 grudnia w Cinemax 2

W ostatni dzień grudnia Cinemax 2 pokaże premierowo nagrodzony na Warszawskim Festiwalu Film film pt. “Potwór o tysiącu głów” z Janą Raluy w roli głównej.

Walcząca o życie chorego na raka męża Meksykanka postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i przeciwstawić się skorumpowanej firmie ubezpieczeniowej w filmie “Potwór o tysiącu głów”. Premiera telewizyjna 31 grudnia o godz. 20:30 w Cinemax 2.

Sonia Bonet (Jana Raluy) jest do szaleństwa zakochana w swoim chorym na raka mężu (Daniel Cubillo). Zdesperowana kobieta zrobi wszystko, żeby zdobyć dla niego dostęp do kosztownego leczenia, które jest jedyną szansą na uratowanie mu życia. Postanawia odważnie walczyć o swoje prawa, sprzeciwić się obowiązującemu porządkowi i wypowiedzieć wojnę skorumpowanej firmie ubezpieczeniowej. Niestety, sprawy szybko przybiorą dramatyczny obrót. Pełna intensywnych emocji historia zdesperowanej kobiety, która wypowiada wojnę systemowi.

Meksykański obraz wciska widza w fotel. Za jego reżyserię odpowiada niezwykle utalentowany, wyróżniany wielokrotnie na festiwalach w Wenecji i Berlinie, Rodrigo Plá (“Zona”, “Pustynia we mnie”). Oparty na powieści Laury Santullo thriller mówi bez ogródek o korupcji i niesprawiedliwości społecznej. Jego mocne strony to pełna dramatyzmu fabuła, umiejętnie stopniowane napięcie oraz wyraziste postacie. Godną zapamiętania kreację stworzyła odtwórczyni głównej roli Jana Raluy (serial “Kapadocja”). Produkcja zdobyła liczne nagrody, w tym dwa Srebrne Ariele, nagrodę za najlepszą reżyserię i nagrodę specjalną dla Jany Raluy na Warszawskim Międzynarodowym Festiwalu Filmowym, statuetkę Golden Tulip na MFF w Stambule oraz nagrodę dla najlepszej aktorki na festiwalu w Hawanie.

Materiały Cinemax

[tabs tab1=”Potwór o tysiącu głów – Zwiastun” tab2=”Grudzień w Cinemax” ]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[/tabs]Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.