“Krąg podejrzanych” od 24 marca w TVP 1

Hiszpański serial kryminalny pt. “Krąg podejrzanych” z Yonem Gonzálezem w jednej z głównych ról od 24 marca w TVP 1 .

Piątkowe wieczory w Jedynce jeszcze przez kilka kolejnych tygodni będą należały do hiszpańskich produkcji. Po zakończeniu emisji miniserialu “Komandosi” od 24 marca w jego miejsce ok. godz. 23:35 pojawi się drugi sezon – nieemitowanego dotąd – serialu “Krąg podejrzanych” (oryg. Bajo sospecha).

Zarys fabuły: Brutalne morderstwo oraz zaginięcie kilku kobiet stają się przedmiotem śledztwa prowadzonego przez komisarza Casasa, inspektora Vidala oraz policjanta Garcíi. Winnym jest prawdopodobnie któryś z pracowników Poliklinicznego Szpitala Montalbán usytuowanego na obrzeżach Madrytu. Jedynym śladem prowadzącym do mordercy jest zarejestrowany przez kamerę bezpieczeństwa moment porwania jednej z kobiet. Żeby go dopaść García wkrada się w szeregi personelu szpitala jako pielęgniarz.

Pomysł na scenariusz wyszedł od Ramóna Camposa i Gemy R. Neira, twórców “Zagadki hotelu Grand” czy “Sześciu sióstr”, natomiast reżyserami serialu są Jorge Torregrossa i Miguel Conde. W rolach głównych m.in. Lluis Homar (“Eva”), Yon González (“Zagadka hotelu Grand”), Vicente Romero (“Cela 211”), Concha Velasco (“Zagadka hotelu Grand”) i Olivia Molina (serial “Cienie Calendy”).

[tabs tab1=”Krąg podejrzanych – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Gdyby serial turecki był puszczany o takiej poże to odcinki byłby na vod.,tvp

  2. Dlaczego tak póżno? Serialu nie ma na vod.tvp szkoda.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.