Ekskluzywne pokazy filmu “La novia” w kinach w ramach IFFR LIVE

W niedzielę 31 stycznia w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu odbędą się specjalne pokazy hiszpańskiego filmu pt. “La novia” w ramach IFFR LIVE .

Hiszpański film “La novia” w reżyserii Pauli Ortiz znalazł się na liście pięciu propozycji programu tegorocznej edycji IFFR LIVE, w ramach którego kina partnerskie z całej Europy wyświetlają w wybrane filmy w ten sam dzień, o tej samej godzinie co na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Rotterdamie. Po projekcjach przewidziane są także transmisje na żywo spotkań autorskich oraz sesji pytań i odpowiedzi.

W niedzielę 31 stycznia o godz. 16:00 w trzech z pięciu polskich kinach studyjnych biorących udział w programie (KinoLab w Warszawie, Kino Nowe Horyzonty we Wrocławiu oraz Kino Pod Baranami w Krakowie) będzie można zobaczyć wyróżnioną 12 nominacjami do nagród Goya filmową adaptację dramatu “Krwawe gody” Federica Garcíi Lorki pt. “La novia”. To tragiczna historia zakazanej miłości między panną młodą, która porzuca męża w dniu zaślubin, a jej kochankiem Leonardem. W rolach głównych Inma Cuesta (serial “Czerwony orzeł”), Asier Etxeandia (“Mama”) oraz Álex García.

[tabs tab1=”La novia – Zwiastun” ]
[tab id=1][jwplayer player=”4″ mediaid=”26896″][/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.