„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 46: Wybranka Javiera

W 46. odcinku serialu „Zagadka hotelu Grand”: Doña Teresa aprobuje związek Javiera z Laurą. Emisja 10 czerwca o godz. 15:00 w TVP 1 .

Doña Teresa stanowczo sprzeciwia się związkowi Javiera z Laurą. Niebawem jednak zmienia zdanie, gdy okazuje się, że urocza pielęgniarka jest dziedziczką wielkiej fortuny. Policja aresztuje niejakiego Ezequiela. Alicia rozpoznaje jego głos. Ezequiel ma jednak murowane alibi. Maite odkrywa, że kobieta ze ślubnego zdjęcia nie jest pierwszą żoną Diega. Tymczasem służba hotelu otrzymuje zaskakujące wieści. Diego bowiem oznajmia pracownikom, że budynek został sprzedany i nie będzie już potrzebował ich usług. Alicia poddaje się hipnozie, by przypomnieć sobie szczegóły porwania. Do hotelu przybywa matka Laury. Zamierza zrobić wszystko, by nie dopuścić do ślubu córki z Javierem. Ayala trafia na ślad furgonetki, którą wieziono porwaną Alicię.

Materiały TVP, Fot. Atresmedia

„Zagadka hotelu Grand” (Gran Hotel), Hiszpania 2013; Reżyseria: Carlos Sedes; Występują: Yon González, Amaia Salamanca, Concha Velasco, Adriana Ozores, Llorenç González, Luz Valdenebro, Manuel de Blas, Fele Martínez, Eloy Azorín i inni.

[tabs tab1=”Zagadka hotelu Grand – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.