„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 45: Gran Hotel sprzedany? | novela.pl

„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 45: Gran Hotel sprzedany?

novela.pl 27 maja 2017 0

W 45. odcinku serialu „Zagadka hotelu Grand”: Diego zamierza sprzedać hotel. Doña Teresa jest temu przeciwna. Emisja 3 czerwca o godz. 15:00 w TVP 1

„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 45: Gran Hotel sprzedany?

Doña Teresa przedstawia synowi trzy kandydatki na żonę, których posag ma uratować rodzinę przed ruiną. Javier jednak wybrzydza. Camila, otoczona opieką Andresa, powoli dochodzi do zdrowia. Belén postanawia pozbyć się rywalki. Diego oficjalnie oskarża żonę o porzucenie rodziny. Ayala jest zmuszony zatrzymać pociąg, którym uciekają zakochani i doprowadzić Alicię do hotelu. Maite zbiera informacje o Diegu. Ma nadzieję, że uda jej się doprowadzić do unieważnienia jego małżeństwa z Alicią. Tymczasem Celia Valledur, jedna z najbogatszych kobiet w Hiszpanii, składa Diegowi propozycję kupna hotelu. Po krótkim namyśle mężczyzna przystaje na jej ofertę. Doña Teresa nie zamierza się poddać bez walki.

Materiały TVP, Fot. Atresmedia

„Zagadka hotelu Grand” (Gran Hotel), Hiszpania 2013; Reżyseria: Carlos Sedes; Występują: Yon González, Amaia Salamanca, Concha Velasco, Adriana Ozores, Llorenç González, Luz Valdenebro, Manuel de Blas, Fele Martínez, Eloy Azorín i inni.

Komentarze »


X