„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 42: Wybuch w hotelu | novela.pl

„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 42: Wybuch w hotelu

novela.pl 6 maja 2017 0

W 42. odcinku serialu „Zagadka hotelu Grand”: Diego wyciąga pomocną dłoń do teściowej. W hotelu wybucha bomba. Emisja 13 maja o godz. 15:00 w TVP 1

„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 42: Wybuch w hotelu

Ayala namawia Alicię, by złożyła przed sądem zeznanie obciążające matkę. Wszystko wskazuje na to, że tym razem doñii Teresie nie uda się wyjść cało z opresji. Niespodziewanie z pomocą przychodzi Diego. Oczywiście nie za darmo. Cena jest ogromna, ale doña Teresa godzi się ją zapłacić. Diego przedstawia sądowi własną, całkiem nieprawdziwą wersję śmierci don Carlosa, nie wspominając o swoim w niej udziale. Tymczasem Hotel Grand zapełnia się dziennikarzami. Podczas sylwestrowej kolacji ma się odbyć zebranie hotelarzy Kręgu Południa. Ku zdziwieniu Teresy nikt się jednak nie zjawia. Niezrażony tym Diego, wznosi noworoczny toast jako nowy właściciel hotelu. Gdy zegar wybija godzinę dwunastą, staje się coś, czego nikt się nie spodziewał.

Materiały TVP, Fot. Atresmedia

„Zagadka hotelu Grand” (Gran Hotel), Hiszpania 2013; Reżyseria: Carlos Sedes; Występują: Yon González, Amaia Salamanca, Concha Velasco, Adriana Ozores, Llorenç González, Luz Valdenebro, Manuel de Blas, Fele Martínez, Eloy Azorín i inni.

Komentarze »


X