„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 41: Doña Teresa w tarapatach

W 41. odcinku serialu „Zagadka hotelu Grand”: Doña Teresa zostaje oskarżona o zabicie męża. Emisja 6 maja o godz. 15:00 w TVP 1 .

Quiroga wspólnie z doñą Teresą realizują chytry plan, w wyniku którego Alfredo zostaje pozbawiony swoich udziałów w hotelu. Markiz jest zrujnowany. Alicia rozmawia z Ángelą na temat ostatnich chwil don Carlosa. Andrés spotyka w tawernie Belén, swoją byłą żonę, która zwraca się do niego o pomoc. Alfredo sprzedaje swój tytuł szlachecki, by ratować Javiera przed rozstrzelaniem. Liczy na to, że doña Teresa wynagrodzi ten gest. Ta jednak ma swoje problemy, zostaje oskarżona o zamordowanie swojego męża i postawiona przed sądem. W czasie procesu nie przebiera w środkach, by wymigać się od kary. Wskutek fałszywego zeznania Belén, oskarżona zostaje Ángela. Teraz to jej grozi kara śmierci.

Materiały TVP, Fot. Atresmedia

„Zagadka hotelu Grand” (Gran Hotel), Hiszpania 2013; Reżyseria: Carlos Sedes; Występują: Yon González, Amaia Salamanca, Concha Velasco, Adriana Ozores, Llorenç González, Luz Valdenebro, Manuel de Blas, Fele Martínez, Eloy Azorín i inni.

[tabs tab1=”Zagadka hotelu Grand – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.