„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 40: Dwie polisy | novela.pl

„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 40: Dwie polisy

novela.pl 22 kwietnia 2017 0

W 40. odcinku serialu „Zagadka hotelu Grand”: Alicia i Julio znajdują polisę ubezpieczeniową don Carlosa. Emisja 29 kwietnia o godz. 15:00 w TVP 1

„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 40: Dwie polisy

Doña Teresa zabiega o poparcie rodziny przed głosowaniem zarządu, które zdecyduje o przyszłości hotelu. Jest gotowa nawet uznać Andrésa za syna. Aby zdobyć zaufanie boleśnie doświadczonego chłopaka, musi prosić o pomoc Alicię. Julio wykorzystuje trwający w hotelu remont, żeby dostać się do tajnego pokoju, który został zamurowany na polecenie doñii Teresy. Razem z Alicią znajdują tam polisę na życie, którą jej ojciec wykupił na krótko przed swoją zagadkową śmiercią. W trakcie rozmowy z matką Alicia dowiaduje się o istnieniu drugiej polisy, przypuszczalnie sfałszowanej. Julio, podszywając się pod komisarza policji, udaje się do podejrzanej agencji ubezpieczeń.

Materiały TVP, Fot. Atresmedia

„Zagadka hotelu Grand” (Gran Hotel), Hiszpania 2013; Reżyseria: Carlos Sedes; Występują: Yon González, Amaia Salamanca, Concha Velasco, Adriana Ozores, Llorenç González, Luz Valdenebro, Manuel de Blas, Fele Martínez, Eloy Azorín i inni.

Komentarze »


X