„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 39: Andrés opuszcza hotel | novela.pl

„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 39: Andrés opuszcza hotel

novela.pl 8 kwietnia 2017 0

W 39. odcinku serialu „Zagadka hotelu Grand”: Camila proponuje Andrésowi wspólny wyjazd. Emisja 22 kwietnia o godz. 15:00 w TVP 1

„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 39: Andrés opuszcza hotel

Andrés, wyrzucony z pracy przez doñę Teresę, odchodzi z hotelu. Zakochana w nim pokojówka Camila proponuje mu wspólny wyjazd i życie we dwoje. Alicia zrywa kontakty z siostrą, którą uchroniła przed karą za popełnioną zbrodnię. Skazany na śmierć don Benjamín – zabójca ze złotym nożem – przed egzekucją zostawia dla Alicii przesyłkę, która może wyjaśnić tajemniczą śmierć jej ojca. Doña Teresa chce włączyć Hotel Grand do związku najlepszych hoteli południa Europy. Warunkiem jest przeprowadzenie kosztownej inwestycji, której sprzeciwia się Alfredo, jako przewodniczący zarządu. Po wyjeździe Javiera na wojnę w Afryce Północnej jego matka otrzymuje tragiczną wiadomość o śmierci syna w bitwie.

Materiały TVP, Fot. Atresmedia

„Zagadka hotelu Grand” (Gran Hotel), Hiszpania 2013; Reżyseria: Carlos Sedes; Występują: Yon González, Amaia Salamanca, Concha Velasco, Adriana Ozores, Llorenç González, Luz Valdenebro, Manuel de Blas, Fele Martínez, Eloy Azorín i inni.

Komentarze »


X