„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 37: Ostrzeżenie przed zabójcą | novela.pl

„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 37: Ostrzeżenie przed zabójcą

novela.pl 25 marca 2017 0

W 37. odcinku serialu „Zagadka hotelu Grand”: Julio pomaga policji dopaść zabójcę ze złotym nożem. Emisja 1 kwietnia o godz. 15:00 w TVP 1

„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 37: Ostrzeżenie przed zabójcą

Doña Sofía siedzi w areszcie, jest podejrzana o zabójstwo. Matka i mąż próbują jej pomóc; teściowa chce jej dodatkowo zaszkodzić. Posterunkowy Ayala przesyła Alicii ostrzeżenie przed zabójcą ze złotym nożem. Morderca przechwytuje wiadomość i zwabia dziewczynę do hotelowej kuchni. Don Javier wstępuje do wojska, ale żałuje swojej decyzji, kiedy okazuje się, że chcą go wysłać na wojnę w Afryce Północnej. Belén próbuje wykraść dla swojego kochanka Gonzala akt własności kopalni wolframu, który trzyma w swoim sejfie don Diego. Z ukrycia podsłuchuje, że Gonzalo i jego wspólnik chcą się jej pozbyć. Policjanci przeszukują hotel po zniknięciu Alicii. Julio pomaga im rozbroić i aresztować mordercę.

Materiały TVP, Fot. Atresmedia

„Zagadka hotelu Grand” (Gran Hotel), Hiszpania 2013; Reżyseria: Carlos Sedes; Występują: Yon González, Amaia Salamanca, Concha Velasco, Adriana Ozores, Llorenç González, Luz Valdenebro, Manuel de Blas, Fele Martínez, Eloy Azorín i inni.

Komentarze »


X