„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 34: Powrót don Bejamína | novela.pl

„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 34: Powrót don Bejamína

novela.pl 4 marca 2017 0

W 34. odcinku serialu „Zagadka hotelu Grand”: Don Benjamín wraca do hotelu. Magik Houdini oferuje swe usługi policji. Emisja 11 marca o godz. 15:00 w TVP 1

„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 34: Powrót don Bejamína

Matka wyznacza Javierowi surową karę za to, że upozorował własne porwanie: panicz ma pracować jako podkuchenny i wykonywać polecenia personelu. Po pokazie magii mistrza Houdiniego, Julio odnajduje nowy trop w sprawie śmierci don Carlosa. Do pracy w hotelu wraca dawny kierownik sali, don Benjamín, który podstępem pozbywa się rywala, przyjętego na to stanowisko przez doñę Teresę. Policja prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa baronessy Beatriz, zasztyletowanej w hotelowym ogrodzie. Prasa ogłasza powrót nieuchwytnego zabójcy ze złotym nożem. Magik Houdini proponuje policji zakład: twierdzi, że wykradnie bransoletę ze strzeżonego hotelowego sejfu. Ángela dowiaduje się od Alicii nowych faktów na temat zmarłego don Carlosa, z którym miała nieślubne dziecko.

Materiały TVP, Fot. Atresmedia

„Zagadka hotelu Grand” (Gran Hotel), Hiszpania 2013; Reżyseria: Carlos Sedes; Występują: Yon González, Amaia Salamanca, Concha Velasco, Adriana Ozores, Llorenç González, Luz Valdenebro, Manuel de Blas, Fele Martínez, Eloy Azorín i inni.

Komentarze »


X