„Z miłości do dziecka” – Odcinek 23: Nie wchodzi się dwa razy…

W 23. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Pedro nie chce wracać do pracy w warsztacie. Emisja w czwartek 4 marca 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Elena proponuje mężowi terapię dla par. Ernesto odmawia, ale chce się zmienić dla żony i stać się na powrót mężczyzną, w którym się zakochała. Nelson odwozi córkę do szpitala. Lekarze wykonują Ginie płukanie żołądka, aby uratować jej życie. Pedro odwiedza byłą narzeczoną w szpitalu. Stara się wyjaśnić jej, że nie będą razem. Gina nie przyjmuje tego do wiadomości.

Andrea przez przypadek wysyła Horaciowi podrobione zdjęcia. Mężczyzna orientuje się, że jego żona wcale nie wyjechała w podróż. Domingo rozpoczyna nową pracę i nieźle sobie w niej radzi. Agustín zaleca się do Giny, jednak ona wciąż nie traktuje go poważnie. Gabriela jest zła na Samuela, że wrócił do Rosy. Pedro sprzedaje samochód. Następie odwiedza Nelsona, aby spłacić dług. Gina usiłuje zmusić ojca do ponownego zatrudnia Pedra w warsztacie samochodowym, ale sam Pedro nie jest zainteresowany.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.