„Włoska narzeczona” – Odcinek 9: Fiorella dostaje pracę na ranczo

W 9. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro ulega szantażom Fiorelli i załatwia jej pracę na ranczo. Emisja 28 października o godz. 17:00 w Czwórce.

Pedro radzi Fiorelli, żeby ukryła się przed jego babcią, bo jeszcze z nią nie rozmawiał i mogłaby się zdenerwować. Zacarias informuje Vittoria, że Fiorella i Ginna zatrzymały się na kilka dni w domu Adeli Reyes, a później uciekły. Benito usiłuje przekonać mężczyznę, że został oszukany. Pedrowi udaje się przekonać babcię, by zatrudniła Fiorellę na swoim ranczo.

Benito uprzedza matkę, że Vittorio chce z nią porozmawiać o Włoszkach i prosi, żeby go kryła. Juliana próbuje uwieść Pedra, ale on ją odtrąca. Adela wyjaśnia Zacariasowi, w jakich okolicznościach poznała Fiorellę i Giannę oraz dlaczego zaoferowała im gościnę w swoim domu. Nie mówi mu jednak, dokąd uciekły, ani z jakiego powodu.

Fidel przeprasza Pedra za to, że przywiózł Włoszki na ranczo bez jego zgody. Pedro wyjaśnia mu, że Fiorella jest szantażystką i musiał spełnić jej żądanie, żeby ta nie wydała pamiętnika Tanii. Benito wyznaje rodzicom, że zataił przed Vittoriem prawdę o Fiorelli i jej siostrze, bo się w niej zakochał i chce ją odnaleźć, żeby prosić ją o rękę.

Emisja 28 października o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Włoska narzeczona” (Muchacha italiana viene a casarse), telenowela, Meksyk 2014-2015; Reżyseria: Pedro Damián, Luis Pardo; Występują: Livia Brito, José Ron, Enrique Rocha, Fernando Allende, Isela Vega, Salvador Pineda, Maribel Guardia, Francisco Gattorno, Nailea Norvind, Ricardo Blume, Jessica Coch, Claudo Báez; Strona: wloskanarzeczona.novela.pl


Comment

  1. Według ramówki TV4 na listopad, nie będzie przerwy w emisji telenowel jeśli chodzi o 11 listopada.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.