„Włoska narzeczona” – Odcinek 78: Fiorella planuje wrócić do Włoch

W 78. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella zapowiada Pedrowi i Vittoriowi, że planuje wrócić do Włoch. Emisja 8 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Vittorio wytyka Pedrowi, że odbiera prywatny telefon Fiorelli. Osvaldo nie rozumie, dlaczego Osvaldo poszedł do łóżka z Sonią skoro twierdził, że jej nie znosi. Dante uprzedza Federicę, że nie pozwoli zaprzepaścić ich starań przez jej brak zaufania i zazdrość. Diana informuje Fiorellę, że Pedro o nią pytał. Vittorio zapowiada narzeczonej, że po ślubie czeka ją wiele zmian i odbiera jej telefon.

Julieta wyznaje Sonii, że zanim poślubiła Aníbala była zakochana w innym mężczyźnie, zaszła z nim w ciążę i urodziła dziecko. Fiorella i Gianna zgłaszają chęć pomocy Vittoriowi w prowadzeniu restauracji. Gael nie może skontaktować się z Gianną telefonicznie. Mówi Pedrowi, że musi pilnie zwrócić dziewczynie lekarstwa, które ta zostawiła w jego samochodzie. Fabio przychodzi do Sonii z zamiarem złożenia jej kondolencji, lecz ona wyrzuca go z domu. Gianna przypadkiem upuszcza talerz, za co otrzymuje naganę od Vittoria.

Pedro oznajmia Vittoriowi, że planuje zabrać Włoszki z powrotem na ranczo. Vittorio zgłasza sprzeciw. Uważa bowiem, że obie dziewczyny znalazły już szczęście w jego domu. Zapłakana twarz Gianny sugeruje Pedrowi, że jest inaczej. Osvaldo oświadcza Sonii, że wystąpi o rozwód i wyrzuci na bruk. Kobieta odgraża się i pokazuje mu zdjęcia, na których on całuje Alinę. Gianna ma żal do Gaela o to, że nie zaprosił jej na przyjęcie, bo się jej wstydzi. Chłopak czyni jej wyrzuty, że go szpieguje. Fiorella oznajmia Pedrowi i Vittoriowi, że nie potrzebuje ich pomocy i podjęła decyzję o powrocie razem z siostrą do Włoch.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Włoska narzeczona” (Muchacha italiana viene a casarse), telenowela, Meksyk 2014-2015; Reżyseria: Pedro Damián, Luis Pardo; Występują: Livia Brito, José Ron, Enrique Rocha, Fernando Allende, Isela Vega, Salvador Pineda, Maribel Guardia, Francisco Gattorno, Nailea Norvind, Claudo Báez; Strona: wloskanarzeczona.novela.plComment

  1. Fiorella nie wyjedzie bez swojej miłości na pewno <3 Niech w koncu zawalczą o nią.!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.