„Włoska narzeczona” – Odcinek 72: Fiorella nakrywa Vittoria na pocałunku

W 72. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella nakrywa Vittoria na pocałunku z Dianą. Emisja 29 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Fiorella wyznaje Vittoriowi, że nie jest jej łatwo wiązać się z dużo starszym mężczyzną. Vittorio zapewnia Włoszkę, że nie jest zgorzkniałym starcem i może ją uszczęśliwić. Aitana, Pedro, Fiorella i Vittorio spotykają się w tej samej restauracji. Aitana za wszelką cenę próbuje udowodnić Fiorelli, że ona i Pedro są szczęśliwi. Z trudem jednak przychodzi jej opanowanie zazdrości.

Osvaldo prosi babcię o zgodę na zobligowanie Sonii do wycofania się z pracy dla dobra jej dziecka. Doña Eloisa daje mu ją i chwali za jego troskę. Benito oświadcza Roxanie, że nie pozwoli jej traktować go jak zabawkę i grozi złożeniem wypowiedzenia. Dziewczyna obiecuje, że przestanie mu dokuczać oraz proponuje, by zostali parą.

Doña Eloisa wytyka Pedrowi, że podchodzi zbyt emocjonalnie do spraw zawodowych, dlatego postanowiła przekazać jego stanowisko Osvaldowi, który jako pierwszy obdaruje ją prawnukiem. Pedro ustępuje, manifestując przy tym swoje niezadowolenie. Fiorella nakrywa Dianę na pocałunku z Vittoriem.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Włoska narzeczona” (Muchacha italiana viene a casarse), telenowela, Meksyk 2014-2015; Reżyseria: Pedro Damián, Luis Pardo; Występują: Livia Brito, José Ron, Enrique Rocha, Fernando Allende, Isela Vega, Salvador Pineda, Maribel Guardia, Francisco Gattorno, Nailea Norvind, Claudo Báez; Strona: wloskanarzeczona.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.