„Włoska narzeczona” – Odcinek 71: Fidel namawia Pedra do ślubu z Aitaną

W 71. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fidel spełnia prośbę Aitany i namawia Pedra, by się z nią ożenił. Emisja 28 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Diana chce pokazać Vittoriowi telefon Fiorelli, ale ta odbiera jej go z rąk. Pedro denerwuje się brakiem wieści od Fiorelli. Obawia się, że Włoszka próbuje o nim zapomnieć. Federica jednoczy siły z Sonią, by pozbyć się Aitany z firmy. Sonia insynuuje Pedrowi, że teraz, gdy Fiorella zniknęła z jego życia, może poświęcić więcej uwagi jej i dziecku. Pedro oznajmia jej, że między nimi nigdy do niczego nie dojdzie.

Sonia i Federica grożą Aitanie, że podpalą jej włosy, jeśli nie złoży rezygnacji. Osvaldo nakazuje żonie przygotować się do odejścia z firmy i udzielić szkolenia Aitanie, by mogła ją zastąpić. Pedro prosi Fidela, żeby zabrał go do restauracji Vittoria, gdyż chce się zobaczyć z Fiorellą. Jest zaskoczony, gdy widzi jak Włoszka świetnie się bawi w towarzystwie muzyków

Roxana wszczyna kłótnię z Gianną, która kończy się bójką. Sonia dostaje silnych bóli. Osvaldo przejmuje się stanem zdrowia jej i dziecka i chce odwieźć żonę do lekarza. Aitana prosi Fidela, żeby zasugerował Pedrowi, że jest dla niego odpowiednią kobietą. Fidel spełnia jej życzenie i wmawia Pedrowi, że Aitana naprawdę go kocha, i powinien dać jej szansę. Vittorio wyznaje Fiorelli, że nie chce, by wychodziła za niego z obowiązku, lecz z miłości i pyta ją o jej uczucia.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Włoska narzeczona” (Muchacha italiana viene a casarse), telenowela, Meksyk 2014-2015; Reżyseria: Pedro Damián, Luis Pardo; Występują: Livia Brito, José Ron, Enrique Rocha, Fernando Allende, Isela Vega, Salvador Pineda, Maribel Guardia, Francisco Gattorno, Nailea Norvind, Claudo Báez; Strona: wloskanarzeczona.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.