„Włoska narzeczona” – Odcinek 7: Fiorella szantażuje Pedra

W 7. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella wykorzystuje pamiętnik Tanii, by szantażować Pedra. Emisja 26 października o godz. 17:00 w Czwórce.

Lekarz radzi Fiorelli, by wywiozła siostrę z zanieczyszczonego miasta na wieś. Pedro nakrywa Fiorellę w mieszkaniu Tanii. Gdy widzi, że trzyma w dłoni pamiętnik jego zmarłej dziewczyny, rozkazuje, by mu go oddała. Fiorella zgadza się to zrobić pod warunkiem, że zabierze ją i Giannę na swoje ranczo oraz da jej pracę.

Dante uprzedza Fidela, że Eloisa poleciła mu dowiedzieć się, dlaczego Pedro nie wraca na ranczo. Zgadza się go kryć i uspokaja kobietę, że nie ma powodów do zamartwiania się o wnuka. Mimo to, Eloisa podtrzymuje swoją decyzję – jeśli Pedro nie stawi się na odczytanie testamentu, Osvaldo zasiądzie na stanowisku należnym jemu. Sonia mówi Osvaldowi, że jest coraz bliżej awansu i muszą zadbać o to, by Sergio nie wszedł im w drogę. Niestety, jej plan udaremnienia Sergiowi kontaktu z Pedrem kończy się niepowodzeniem.

Pedro nie może obiecać Fiorelli, że zabierze ją na ranczo, bo nie jest jego właścicielem. Próbuje przekupić ją pieniędzmi, ale ona je odrzuca i oświadcza, że chce uczciwie pracować na swoje utrzymanie. Fidel przyjeżdża do Pedra, żeby zabrać go na ranczo. Pedro ostrzega Fiorellę, że gorzko pożałuje, jeśli odważy się oddać pamiętnik Tanii w ręce jakiegoś dziennikarza.

Emisja 26 października o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Włoska narzeczona” (Muchacha italiana viene a casarse), telenowela, Meksyk 2014-2015; Reżyseria: Pedro Damián, Luis Pardo; Występują: Livia Brito, José Ron, Enrique Rocha, Fernando Allende, Isela Vega, Salvador Pineda, Maribel Guardia, Francisco Gattorno, Nailea Norvind, Ricardo Blume, Jessica Coch, Claudo Báez; Strona: wloskanarzeczona.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.