„Włoska narzeczona” – Odcinek 4: Kolejne spotkanie Pedra i Fiorelli

W 4. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella spotyka Pedra, gdy ten przychodzi do domu swojej narzeczonej. Emisja 21 października o godz. 17:00 w Czwórce.

Adela zgadza się pokryć koszty leczenia Gianny, a kiedy dowiaduje się o tym, co spotkało ją i Fiorellę po przyjeździe do Meksyku, oferuje im gościnę w swoim domu. Fiorella odkrywa, że jej skrzynka pocztowa została usunięta. Gianna przyznaje się, że usunęła ją, by udaremnić jej ślub z nieznajomym. Adela proponuje Fiorelli pomoc w znalezieniu pracy.

Tania znów sięga po alkohol, by ulżyć swojemu cierpieniu. Później wyjaśnia Pedrowi, że zrobiła to, bo on ją dystansuje i nie chce przedstawić jej swojej rodzinie. On proponuje jej, by zerwali, skoro mu nie ufa. Benito jest zaskoczony, gdy spotyka Fiorellę i Giannę w domu swoich rodziców. Vittorio zawiadamia chłopaka, że wynajął prywatnego detektywa, by pomógł mu w odnalezieniu narzeczonej.

Tania szantażuje Pedra, by ściągnąć go do domu. On zgadza się spełnić jej żądanie. Wtedy po raz trzeci, zupełnie przypadkowo, spotyka się z Fiorellą. Tania wspomina Dianie, że spróbuje zajść w ciążę z Pedrem, żeby zmusić go do sformalizowania ich związku…

Emisja 21 października o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Włoska narzeczona” (Muchacha italiana viene a casarse), telenowela, Meksyk 2014-2015; Reżyseria: Pedro Damián, Luis Pardo; Występują: Livia Brito, José Ron, Enrique Rocha, Fernando Allende, Isela Vega, Salvador Pineda, Maribel Guardia, Francisco Gattorno, Nailea Norvind, Ricardo Blume, Jessica Coch, Claudo Báez;Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.