„Włoska narzeczona” – Odcinek 26: Fiorella awansuje na asystentkę

W 26. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella zostaje osobistą asystentką donii Eloisy. Emisja 20 listopada o godz. 17:00 w Czwórce.

Giana zwierza się Gaelowi, ze jest zakochana i potrzebuje jego rady, bo nie wie, jak ma wyznać swoje uczucia. On przyznaje jej się, że jest w podobnej sytuacji, gdyż zakochał się w Roxanie. Gianna robi się zazdrosna i oznajmia, że nie pogratuluje mu wyboru, bo Roxana jest najgorszą osobą, jaką poznała. Julieta skarży się Aníbalowi, że nie może znaleźć pierścionka sprezentowanego przez ojca. Oświadcza przy tym, że nie spocznie, dopóki go nie odnajdzie.

Dante chwali Federikę za to, że umieściła pierścionek pośród rzeczy Fiorelli. Oboje mają nadzieję, że w ten sposób przyczynią się do wyrzucenia Włoski z rancza. Sergio wypytuje Pedra o jego relacje z Fiorellą. Wspomina, że kiedy leżał w łóżku, dziewczyna nie odstępowała go na krok, a do tego była bardzo przejęta. Pedro przyznaje się, że czuje do niej coś wyjątkowego, czego nie czuł do innych kobiet. Dante oskarża publicznie Fiorellę o kradzież pierścionka. Włoszka zapiera się, że jest niewinna i nie wie, skąd znalazł się w jej rzeczach. Doña Eloisa jest rozczarowana zachowaniem dziewczyny i rozkazuje jej się spakować.

Pedro zastawia pułapkę na Aníbala, żeby zmusić go do mówienia. Ten przyznaje się, że zalecał się do Fiorelli, ale został odtrącony oraz przysięga, że nie podrzucił jej pierścionka. Doña Eloisa pojmuje, że niesłusznie osądziłą Fiorellę, albowiem ktoś po raz kolejny próbował jej zaszkodzić. Postanawia jej zadośćuczynić i mianuje ją swoją asystentką.

Emisja 20 listopada o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Włoska narzeczona” (Muchacha italiana viene a casarse), telenowela, Meksyk 2014-2015; Reżyseria: Pedro Damián, Luis Pardo; Występują: Livia Brito, José Ron, Enrique Rocha, Fernando Allende, Isela Vega, Salvador Pineda, Maribel Guardia, Francisco Gattorno, Nailea Norvind, Claudo Báez; Strona: wloskanarzeczona.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.