„Włoska narzeczona” – Odcinek 2: Fiorella przyjmuje oświadczyny Vittorio

W 2. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella zgadza się zostać żoną Vittorio i wyjechać do Meksyku. Emisja 19 października o godz. 17:00 w Czwórce.

Fiorella chwali się siostrze, że poznała idealnego kandydata na męża, ale obawia się, że już nigdy go nie zobaczy. Vittorio wysyła Fiorelli pierścionek zaręczynowi i proponuje jej małżeństwo. Gianna odradza siostrze ślub z nieznajomym mężczyzną. Pedro chce odwołać wyjazd z narzeczoną do Wenecji z powodu zobowiązań wobec rodziny. Tania namawia go, żeby przedstawił ją swojej babci, ale on odmawia.

Lekarz przypomina Fiorelli, że Gianna jest ciężko chora i koniecznie musi zażywać lekarstwa. Dziewczyna żali się, że po śmierci jej ojca klepią biedę, a ona nie może znaleźć pracy. Vittorio denerwuje się, bo Fiorella nie odpowiedziała na jego propozycję małżeństwa. Fiorella jest skłonna wyjść za przyjaciela ojca i polecieć do Meksyku, chociaż Gianna jest innego zdania. Doña Eloisa wytyka Sergiowi, że nie dba o syna, ani o interesy, tylko pogrąża się w uzależnieniu od alkoholu i kobiet.

Tania chce zrobić narzeczonemu niespodziankę i umawia się z nim w hotelowym barze. Pedro przypadkowo spotyka tam swojego przyjaciela, ważnego inwestora, który w dodatku zna jego babcię. Gdy ten zawiesza oko na Tanii, Pedro wypiera się narzeczonej. Fiorella podejmuje decyzję o poślubieniu Vittorio.

Emisja 19 października o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Włoska narzeczona” (Muchacha italiana viene a casarse), telenowela, Meksyk 2014-2015; Reżyseria: Pedro Damián, Luis Pardo; Występują: Livia Brito, José Ron, Enrique Rocha, Fernando Allende, Isela Vega, Salvador Pineda, Maribel Guardia, Francisco Gattorno, Nailea Norvind, Ricardo Blume, Jessica Coch, Claudo Báez;Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.