Pilar nie przyznaje się do znalezionego pośród jej rzeczy flakonu zawierającego truciznę, której użyto do zabicia Dantego. Agustín wspomina Katyi, że postanowił odsunąć się od Gaela, gdyż Osvaldo uświadomił go, że nie będzie mógł zapewnić synowi życia w luksusach, do jakich przywykł, a na dodatek pozbawi go należnego spadku. Katya radzi mu, żeby porozmawiał o tym z Gaelem i dowiedział się, czego ten naprawdę potrzebuje. Gianna wyznaje Roxanie, że bardzo boi się operacji przeszczepu serca i chciałby przed śmiercią żyć pełnią życia.

Katya wspomina Gaelowi o rozmowie Osvalda z Agustínem. Gael zwraca się z pretensjami do brata i zakazuje mu kontaktów z Agustínem. Osvaldo tłumaczy się, że miał na względzie jego dobro i przypomina mu, że będzie potrzebował pieniędzy na kosztowne leczenie Gianny. Álvaro proponuje Vittorowi, że zostanie jego wspólnikiem i pomoże mu uratować restauracje oraz Dianę.

Pedro dowiaduje się, że Pilar jest podejrzewana o zabicie Dantego i policja w każdej chwili może ją zatrzymać. Fiorella postanawia rozmówić się z Pedrem. Jest zmęczona jego unikam i żąda wyjaśnień. Kiedy on wspomina jej o konieczności wykonania badań DNA, Włoszka zdradza mu, że mają ważniejszy temat do omówienia, albowiem spodziewa się jego dziecka.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Włoska narzeczona” (Muchacha italiana viene a casarse), telenowela, Meksyk 2014-2015; Reżyseria: Pedro Damián, Luis Pardo; Występują: Livia Brito, José Ron, Enrique Rocha, Fernando Allende, Isela Vega, Salvador Pineda, Maribel Guardia, Francisco Gattorno, Nailea Norvind, Claudo Báez; Strona: wloskanarzeczona.novela.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.