„Włoska narzeczona” – Odcinek 108: Fiorella oddaje się Pedrowi

W 108. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro zabiera Fiorellę do domku na wsi. Spędzają swój pierwszy raz. Emisja 21 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Vittorio chce odszukać Fiorellę. Gianna wmawia mu, że jej siostra uciekła razem z Gianlucą. Fiorella i Pedro dziękują Gianluce za jego pomoc. Chłopak życzy im pomyślności i wyjeżdża do Włoch. Diana przypomina Vittoriowi, że pragnie być jego kobietą, ale on ją odtrąca. Fidel dzwoni do Pedra i prosi go, żeby zadzwonił do babci, bo ta zasłabła.

Aitana wpada w histerię po tym jak Pedro wystawił ją do wiatru i nie dopuszcza do siebie nawet rodziców. Doña Eloisa traci przytomność. Pedro zapewnia Dantego, że nie jest z Fiorellą, a swoją nieobecność na ślubie tłumczy strachem. Zapowiada także, że wróci, gdy będzie gotów stawić czoło sytuacji. Diana podbiera pieniądze z sejfu Vittoria.

Osvaldo insynuuje Benignowi, że Pedro mógł dowiedzieć się o szwindlu z akcjami i dlatego nie wziął ślubu z Aitaną. Fiorella i Pedro ukrywają się w domku na wsi. Spędzają czas razem na zakupach i wspólnych spacerach. Wieczorem Pedro zabiera Fiorellę do pokoju ze świecami i powoli układa ją na łóżku…

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Włoska narzeczona” (Muchacha italiana viene a casarse), telenowela, Meksyk 2014-2015; Reżyseria: Pedro Damián, Luis Pardo; Występują: Livia Brito, José Ron, Enrique Rocha, Fernando Allende, Isela Vega, Salvador Pineda, Maribel Guardia, Francisco Gattorno, Nailea Norvind, Claudo Báez; Strona: wloskanarzeczona.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.