Leonardo obwieszcza domownikom, że nie było możliwe namierzenie osoby, która wykonała anonimowy telefon do Cayetany. Sofía sugeruje matce, żeby zawiadomiła policję, ale ona się nie zgadza. Flavio i Arturo dowiadują się, że ktoś ich szuka. Leonardo uprzedza Artura, że odkryje jego sekrety. Soledad widzi, jak Sofía pakuje swoje rzeczy przed wyprowadzką. Ta wyjaśnia jej, że robi to na wypadek, gdyby jej matka wyrzuciła ją z domu po tym, jak dowie się, że kocha Artura.

Służąca myli pokoje i posyła Flavia do łazienki Iriny. Mężczyzna nakrywa dziewczynę nagą. Arturo przychodzi do Cayetany, żeby złożyć rezygnację. Kobieta domyśla się, że coś zaszło między nim a Sofíą. Samuel wdaje się w kłótnię z Andreą. Leonardo śledzi człowieka, którego mylnie bierze za brata Almy Gallardo.

Cayetana szuka Iriny w jej pokoju. Irina przyjmuje ją i zmusza Flavia do ukrycia się. Soledad prosi Artura, żeby nie odchodził z rancza. On obiecuje Sofíi, że jej nie zostawi. Andrea wyrzuca Samuela z rancza. Flavio nie zgadza się odejść z rancza tylko dlatego, że Arturo go o to prosi. Sofía opowiada Irinie o tym, co czuje do Artura.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoru


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.