„W niewoli przeszłości” – Odcinek 93

W 93. odcinku telenoweli „W niewoli przeszłości”: Carminha odkrywa tożsamość Niny. Emisja 29 grudnia 2022 o godz. 17.45 i 21.25 w Novelas+.

Nina robi ukradkiem zdjęcia Carminhii i Maxowi. Niewiele brakuje, by została przyłapana. Udaje jej się w pore zbiec, ale gubi czapkę. Max rozpoznaje ją, ale nie zdradza Carminhii do kogo należy. Ivana prosi rodzinę, żeby wybaczyła Maxowi. Tufão odmawia. Leleco namawia Tufão, żeby zabrał Ninę gdzieś daleko i ułożyli sobie życie. Nina odwiedza Jorginha w szpitalu. Santiago wyjawia Lucindzie, że Nina zabrała pieniądze. Zezé nakrywa Nila rozmawiającego z Niną i donosi o tym Carminhii.

Suelen próbuje dodać otuchy Roniemu. Diógenes także z nim rozmawia, jednak oboje odnoszą porażkę. Noemia i Cadinho spotykają się na wystawie. Chowają się w ciemnym pokoju, żeby pobyć sam na sam. Po wszystkim Noemia idzie do domu Veróniki, jednak nie wspomina o spotkaniu z Cadinhem. Carminha i Lúcio odkrywają, że Betânia nie jest Ritą. Kobieta czuje się oszukana i obwinia o wszystko Ninę. Tymczasem Nina wyznaje Lucindzie, że zebrała dowody przeciwko Carminhii i zamierza je wykorzystać. Carminha odkrywa, że Nina to tak naprawdę Rita.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-niewoli-przeszlosci
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.