„Twoja na zawsze” – Odcinek 89: Iran o krok od zwycięstwa

W 89. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Iran jest coraz bliżej wygrania sprawy w sądzie. Emisja 18 lipca 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Mecenas Canciano usiłuje przekonać sędziego i ławę przysięgłych, że Diego pragnie poślubić Olvido, ponieważ zależy mu na jej fortunie. Rośnie prawdopodobieństwo, że Iran uniknie kary. Diego deklaruje, że bez względu na wyrok, wystąpi o rozwód i będzie walczył o prawa do opieki nad Maríą Esperanzą. Angustias jest niemal pewna, że jej córka odzyska wolność. Jej radość nie trwa długo. W trakcie wizyty u Vanessy dowiaduje się, że córka postanowiła oddać swoją nerkę Chayo. Stanowczo się temu sprzeciwia. Uprzedza Rufinę i Chuya, że do tego nie dopuści. Nelson i Jaguar szukają Olvido. Nie spodziewają się, że kwiaciarka została przygarnięta przez tajemniczą kobietę. Diego zauważa zniknięcie Olvido i wszczyna alarm. Razem z Davidem wyruszają na poszukiwania Olvido i jej syna.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.