„Twoja na zawsze” – Odcinek 78: Zamiary Davida

W 78. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Diego łudzi się, że po rozwodzie z Iran odzyska Olvido. Emisja 3 lipca 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Canciano, adwokat Iran, podważa zeznania Rodriga przeciwko jego klientce. Ulises pragnie dowiedzieć się, który z synów Esperanzy został poczęty ze Stefanem. David zmusza Nelsona do przyznania się do romansu z Roxaną, by następnie zobligować go do podpisania papierów rozwodowych. Vanessa wpada na pomysł nawiązania przyjaźni z Chayo, aby zwiększyć swoje szanse na poślubienie Chuya. Eufrasia trafia do szpitala. Lekarz zapewnia rodzinę kobiety, że jej życiu nic nie zagraża. Po przebudzeniu Eufrasia odkrywa, że straciła wzrok. Olvido oferuje ciotce gościnę w swoim domu i troskliwą opiekę. Roxana uprzedza Diega o tym, co zrobi David, kiedy otrzyma rozwód.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.