„Twoja na zawsze” – Odcinek 25: Wyznanie Olvido

W 25. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Esperanza dowiaduje się o ciąży Olvido. Emisja 11 kwietnia 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Gisela naiwnie próbuje szantażować Eufrasię, jednak ponosi sromotną klęskę. Marthita przymierza się do zabicia Nelsona. Eufrasia wyjeżdża do Acapulco w poszukiwaniu swoich dzieci. Citalii wykorzystuje nagranie wideo kompromitujące Vanessę, by wyłudzić od niej pieniądze. Iran i Angustias wmawiają Diegowi, że Olvido wykorzystała jego chwilę słabości dla własnych interesów. Chłopak daje się oszukać. Zaczyna traktować Olvido jak wroga i oferuje jej pieniądze w zamian za odejście. Przyparta do muru dziewczyna postanawia wyznać Esperanzie całą prawdę, w tym także tę o ślubie z Diegiem oraz dziecku, które nosi w łonie.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.