„Twoja na zawsze” – Odcinek 128: Szczere wyznanie Iran

W 128. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Iran wyznaje miłość Diegowi i prosi o jeszcze jedną szansę. Emisja 12 września 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Pancho zabiera Pablita, chłopca adoptowanego przez Verónicę, do parku, po którym krąży Olvido w poszukiwaniu swojego syna. Olvido zwraca uwagę na Pablita, gdyż jest dokładnie w tym samym wieku, co jej Dieguito. Rodrigo zamierza skończyć ze sobą, by przestać cierpieć. Cudowne życie, jakie wymarzyła sobie Angustias dla siebie i swoich dzieci, może nigdy nie nadejść. Kobieta czuje się ośmieszona przed wyższymi sferami. Iran cieszy się z faktu, że Olvido nie rozpoznała swojego syna. Stefano zmusza Olvido, by pozowała z nim do zdjęcia, które następnego dnia ma ukazać się w prasie razem z wiadomością o ich zaręczynach. Iran pierwszy raz szczerze wyznaje Diegowi, że nigdy nie przestała go kochać i proponuje, by rozpoczęli od zera. Esperanza nie pozwala Vanessie zobaczyć się z Rodrigiem. Zarzuca niedoszłej synowej, że zadrwiła z uczuć jej syna i złamała mu serce, jak niegdyś Iran.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.