„Twoja na zawsze” – Odcinek 123: Zazdrość Iran

W 123. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Iran nie zamierza dopuścić, by Olvido odbiła jej Stefana. Emisja 5 września 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Diego obiecuje Olvido, że odnajdzie ich syna. To jednak nie uspokaja zrozpaczonej matki, która rozważa przyjęcie pomocy od Stefana. Eufrasia czuje się bezpieczna, gdyż Marthita ją kryje. Verónica awanturuje się z bratem. Nakazuje mu zmienić swoje wrogie nastawienie wobec Diega. Raquela dopinguje Olvido, by nie rezygnowała z marzeń o miłości i nie ulegała naciskom Stefana. Olvido proponuje Angustias, że pomoże Nelsonowi i Jaguarowi. Iran nie chce, żeby jej matka układała się z Olvido i ostrzega, że poniesie przykre konsekwencje, jeśli ją zdradzi. Diego postanawia rozmówić się ze Stefanem w obecności Veróniki i Iran. Iran dowiaduje się, że Stefano usiłował skusić Olvido propozycją małżeństwa. Uważa, że winną tej sytuacji jest sama Olvido i natychmiast kieruje się do rezydencji Balmacedów, by zakazać rywalce zbliżania się do Stefana. Spotyka tam Raquelę, która zasypuje ją pretensjami i wyrzuca za drzwi.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.