„Twoja na zawsze” – Odcinek 118: Olvido i Diego jednoczą siły

W 118. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Olvido błaga dr. Villanuevę o wypisanie jej ze szpitala. Emisja 29 sierpnia 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Olvido jest zdeterminowana, by odnaleźć syna za wszelką cenę. Diego obiecuje jej, że wspólnie pokonają każdą przeszkodę, jaka pojawi się na ich drodze. Miłosne nadzieje Davida legną w gruzach. Mężczyzna jest tak zrozpaczony, że rozważa powrót do Nowego Jorku. Vanessa osobiście informuje Iran i Angustias o swoim ślubie. Angustias składa gratulacje córce, albowiem poślubi milionera. Raquela nie chce wyjeżdżać z Davidem do Nowego Jorku. Doktor Villanueva wydaje Olvido zezwolenie na opuszczenie szpitala, by mogła rozpocząć poszukiwania syna. Iran i Stefano obawiają się tego, co nastąpi, gdy Olvido odzyska pamięć. Postanawiają wspólnymi siłami zagrodzić jej drogę do przejęcia kontroli nad firmą.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.