„Twoja na zawsze” – Odcinek 117: Zdesperowana matka

W 117. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Diego obiecuje Olvido, że odnajdzie ich syna. Emisja 28 sierpnia 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Próba wykonania polecenia Raqueli przez Sorayę kończy się niepowodzeniem. Diego i David są obecni podczas sesji terapeutycznej Olvido, mającej na celu wywołanie u niej szoku. Angustias dowiaduje się od Raqueli, że Olvido mogłaby wrócić do zdrowia, co skomplikowałoby życie jej synowi i kochankowi. Stefano świętuje z Iran udany zakup najlepszego kasyna w mieście. W trakcie radosnej celebracji ustalają datę ślubu. Wiadomość od Angustias o efektach terapii Olvido sprawia, że uśmiech znika z ich twarzy. Vanessa proponuje Rodrigowi, żeby wybrał datę ich ślubu. Angustias zabiera Jaguara do kryjówki Nelsona, gdzie obaj będą bezpieczni. Olvido nie rozumie, dlaczego przebywa w klinice, skoro jej dziecko zostało porwane.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.