„Twoja na zawsze” – Odcinek 109: Propozycja Diega

W 109. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Diego oferuje Iran cały swój majątek w zamian za syna. Emisja 16 sierpnia 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Olvido czuje się przy Davidzie na tyle bezpieczna i kochana, że pragnie zostać jego żoną. Kiedy dzieli się tą wiadomością z Esperanzą, dociera ona także do uszu Diega. Nelson nakazuje matce zdobyć dla niego paszport, by mógł uciec do Stanów Zjednoczonych. Stefano nie pojmuje, dlaczego jego siostra tak nalega na adopcję. Marthita nie dopuszcza do siebie myśli, że jej matka mogłaby zabić Gabriela. Diego ściąga na siebie problemy, gdy próbuje zmusić Jaguara do wydania Nelsona. David przygotowuje się na spotkanie z akcjonariuszami i partnerami rodzinnej firmy. Z trudem przychodzi mu skupienie się na pracy, gdyż jego myśli krążą wokół Olvido. Tymczasem Raquela znęca się nad Olvido z pomocą przekupionej pielęgniarki. Diego składa Iran propozycję nie do odrzucenia. W zamian oczekuje, że wyjawi mu, gdzie przebywa jego syn.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.