„Twoja na zawsze” – Odcinek 103: Złe intencje Iran

W 103. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Iran planuje złożyć wizytę Olvido. Citlalli rozdaje majątek. Emisja 7 sierpnia 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Vanessa prosi Rodriga, żeby dał jej szansę, aby mogła zarobić na własne utrzymanie i spłacić długi. Chuy i Marthita umawiają się na wizytę u lekarza, który mógłby zoperować Eufrasię. Citlalli uświadamia sobie, że szczęścia nie można kupić za żadne pieniądze. Diego błaga personel szpitala o zgodę na widzenie z Olvido. Ani on, ani David nie mają pojęcia, że ich ukochana jest torturowana przez podłą pielęgniarkę Sorayę. Iran prosi Raquelę, żeby zdobyła adres szpitala, w którym przebywa Olvido, ponieważ chce złożyć jej wizytę. Pomimo sprzeciwu Rufiny doña Licha zamierza rozsławić Vanessę. Citlalli mówi Juanchowi, że przekazała swoją fortunę na cele dobroczynne i na powrót zamieszka w czynszówce. Verónica przygotowuje się do przeprowadzki do nowego mieszkania, nabytego przez Stefana. Nie ma pojęcia, że jej brat kupił je za pieniądze Olvido.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]



Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.