„Trzy razy Ana” – Odcinek 78: Wspólny weekend | novela.pl

„Trzy razy Ana” – Odcinek 78: Wspólny weekend

novela.pl 13 kwietnia 2017 0

W 78. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Leticia dokucza Anie Laurze z powodu jej niepełnosprawności. Emisja 21 kwietnia 2017 o godz. 17:00 w Czwórce

„Trzy razy Ana” – Odcinek 78: Wspólny weekend

Orlando pociesza Anę Lucíę. Zapewnia ją, że kiedy odkryje wszystkie kłamstwa, jakimi karmił ją Santiago, ucieszy się, że z nim zerwała. Dodatkowo wyjawia jej imię żony Santiaga oraz proponuje, żeby zapomniała o nim i dała szansę jemu. Valentín zawiera sojusz z Edmudnem. Wspólnie planują zniszczyć fundację i w tym celu posługują się Valerią. Valentín zaprasza ją na kolację, by w tym czasie Edmundo mógł dobrać się do jej komputera i wyprowadzić pieniądze z konta fundacji.

Ana Laura wspomina Ramirowi o propozycji Valentína dotyczącej zorganizowania koncertu charytatywnego na rzecz fundacji. Ramirowi nie podoba się ten pomysł tylko dlatego, że wyszedł od Valentína. Uważa bowiem, że niepełnosprawny mężczyzna szuka pretekstu, żeby ich ze sobą poróżnić i dlatego mu nie ufa. Ramiro posądza Iñakiego o celowe zaaranżowanie spotkania Any Lucíi z Santiagiem, by mógł otworzyć sobie furtkę do zdobycia Any Leticii. Iñaki nie komentuje jego zarzutów, a jedynie przyznaje, że podoba mu się Ana Leticia.

Ana Laura zwierza się Anie Leticii ze swoich obaw – Ramiro zaproponował jej wspólne spędzenie weekendu i nie chce go rozczarować. Ana Leticia insynuuje, że Ramiro przerazi się kiedy zobaczy ją bez protezy i nie będzie mógł się z nią kochać. Ana Leticia złości się, gdy Mariano wyznaje jej, że zakochał się w Viridianie, ale ukrywa swoje emocje. By zmienić temat, a zarazem poprawić swój wizerunek zgrywa zatroskaną siostrę, zdeterminowaną odnalezieniem zaginionej Any Lucíi.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

Komentarze »


X