„Trzy razy Ana” – Odcinek 69: Nieudana randka

W 69. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Mariano naskakuje na Anę Leticię za jej nachalne zachowanie. Emisja 7 kwietnia 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Soledad jest zła na Nerinę, gdyż zaprowadziła Anę Lucíę do szpitala, żeby spotkała się z Santiagiem. Nerina wypomina jej, że postąpiła o wiele gorzej, rozdzielając Anę Lucíę od prawdziwej rodziny. Doña Ernestina poleca Leonor przygotować wszystko na przybycie Marcela. Ana Laura sugeruje babci, by wpierw zapytała o zdanie Anę Leticię. Seniorka rodu mdleje na wieść o tym, że Marcelo poprosił Anę Leticię o rozwód.

Mariano złości się na Anę Leticię, gdy pojawia się nieproszona w trakcie obiadu, na który zaprosił Viridianę. Mówi jej wprost, że postępuje nachalnie, jakby nie zdawała sobie sprawy z tego, że chce pobyć z Viridianą na osobności. Nerina uprzedza Remedios i Soledad, że nie zostanie ich wspólniczką i nie zamierza ukrywać prawdy przed Aną Lucíą. Soledad błaga ją o wyrozumiałość oraz zachowanie milczenia, co argumentuje rzekomą troską o przybraną córkę. Ostatecznie, acz niechętnie, Nerina zgadza się ją kryć, ale uprzedza, że prawda prędzej czy później ujrzy światło dzienne. Wyraża również niezadowolenie z faktu, że Ana Lucía i Santiago będą budowali swoje życie na kłamstwie.

Ana Leticia próbuje usprawiedliwić przed wujem swoją impertynencję. Kiedy wspomina mu, że Marcelo stracił pamięć, ten zdaje się z tego cieszyć. Ana Leticia dostrzega jego reakcję i domyśla się, że łączy go z Marcelem jakiś sekret. Ramiro obiecuje Marianowi, że odnajdzie winnego śmierci Giny, żeby zapłacił należytą karę. Marcelo wypomina ojcu jego złe zachowanie wobec Remedios. Uprzedza go, że nie rozdzieli go z matką chrzestną, a jeśli rozkaże mu wybrać między nimi, bez wahania wybierze ją.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

[tabs tab1=”Trzy razy Ana – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.