„Trzy razy Ana” – Odcinek 120: W pułapce Valentína

W 120. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Leticia zwabia oszustwem Anę Laurę do kryjówki Valentína. Emisja 27 czerwca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Leonor dopatruje się bożej opatrzności w tym, że Ana Lucía trafiła pod skrzydła Soledad i została wychowana przez członka rodziny. Soledad obawia się, że mimo wszystko ona i Ernestina nienawidzą ją za to, co zrobiła. Leonor pomaga jej zrozumieć, że choć popełniła błąd, sprawdziła się w roli matki i wychowała Anę Lucíę na dobrą osobę. Ana Leticia przyjmuje wuja w samej bieliźnie i próbuje go uwieść. Mariano wyjaśnia bratanicy, że darzy ją innym rodzajem miłości niż ona jego. By zmylić wuja, dziewczyna wskazuje na Iñakiego jako swojego ukochanego. Mariano jej nie wierzy, ale ona mylnie odczytuje to jako zazdrość.

Mariano sprawia radość Iñakiemu, gdy wyraża swoje wsparcie dla jego związku z Aną Leticią. Jednocześnie sugeruje mu, żeby zabrał ją jak najdalej stąd i nie przejmował się finansami. Facundo wyznaje Ramirowi, że darzył uznaniem ojca Ernestiny, a ten obiecał mianować go swoim następcą w interesach, jednak ojciec Any Laury stanął mu na przeszkodzie. W odwecie zaaranżował wypadek, w którym on i jego żona ponieśli śmierć.

Rodrigo i Ernestina wzajemnie wyznają sobie, że nigdy nie przestali się kochać i pragną dać sobie jeszcze jedną szansę. Facundo uprzedza Ramira, że Ana Leticia planuje pozbyć się obu sióstr, by odzyskać Marcela. Ana Leticia zastawia pułapkę na Anę Laurę. Podstępem ściąga ją w miejsce, gdzie przetrzymywany jest Ramiro. Dziewczynę przeraża widok związanego mężczyzny, ale jeszcze bardziej szokuje obecność Valentína poruszającego się na własnych nogach.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

[tabs tab1=”Trzy razy Ana – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.